Sidabriniais Lietuvos 100-mečio ženkleliais pagerbti seniūnai 

 Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė Lietuvos šimtmečio sidabriniais ženkleliais apdovanojo rajono seniūnijų seniūnus, skatindama juos ir toliau aktyviai dalyvauti Lietuvos kūrimo procese.

 

Įteikti apdovanojimai

Sidabriniai Lietuvos 100-mečio ženkleliai įteikti Bubių seniūnui Vytautui Slabiui, Ginkūnų seniūnei Vilijai Kvasienei, Gruzdžių seniūnei Nijolei Bagdonavičienei, Kairių seniūnui Artūrui Šulčiui, Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos seniūnei Editai Mileikienei, Kuršėnų miesto seniūnui Vytautui Gedmontui, Kužių seniūnei Jolandai Rudavičienei, Meškuičių seniūnei Jolantai Baškienei, Raudėnų seniūnui Antanui Venckui, Šakynos seniūno pavaduotojai Rinai Gedminienei, Šiaulių kaimiškosios seniūnijos seniūnui Jonui Obrikui.

Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja apie kiekvieną iš jų išsakė nemažai šiltų žodžių, paminėjo nuveiktus darbus, kurie įeis ir į rajono istoriją.

„Su kai kuriais iš jūsų dirbam jau nuo 2000-ųjų. Per tą laiką teko patirti ir džiaugsmo, ir kartėlio. Tačiau seniūnai visada sugebėdavo rasti laiko kiekvienam seniūnijos žmogui“, – sakė R. Baškienė.

Atsiimdami apdovanojimus kai kurie seniūnai atviravo, jog tik R. Baškienei pavyko juos įkalbėti dirbti seniūnais, nes eidami dirbti žinojo, jog darbas tikrai ne iš lengvųjų.

Sidabrinis Lietuvos šimtmečio ženklelis buvo įteiktas ir rajono Savivaldybės administracijos direktoriui Gipoldui Karkleliui.

„Gyvendamas ne mūsų rajone, jis tiek daug dėmesio skiria Šiaulių rajonui, žino kiekvieną rajono kampelį, kiekvieną problemą, gali daug ir ilgai kalbėti apie rajone įgyvendinamus projektus“, – sakė Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja.

Tarp tądien pagerbtųjų ir Zigmas Ripinskis, kuris, anot R. Baškienės, jau ne vienerius metus kuria televizijos laidą apie mūsų rajoną, yra visų įvykių sūkuryje.

Paskatinimas būsimiems darbams

Po apdovanojimo Gruzdžių seniūnijos seniūnė N. Bagdonavičienė „Kuršėnų krašto žinioms“ sakė, jog seniūne Gruzdžiuose dirba jau 13 metų ir jaučiasi labai pakylėta, kad gavo tokį apdovanojimą.

„Tai tarsi paskatinimas naujiems darbams, o mūsų pagrindinis darbas dar tik laukia. Tai miestelio centro sutvarkymo projektas. Tikiuosi, kad bus ir daugiau projektų, kuriuos įgyvendinus Gruzdžiai tik gražės“, – sakė seniūnė.

Meškuičių seniūnė J. Baškienė, kad nėra nė vieno valdininko, kuris manytų, jog visi darbai jau atlikti.

„Džiaugiuosi aktyviomis seniūnijos bendruomenėmis, kurios negaili jėgų ir rašo projektus visoms ministerijoms, užsienio fondams, kad pritrauktų lėšų, o miesteliai ir kaimai gražėtų. Jie yra tiek kūrybingi, kad pritrūkstama lėšų projektams. Džiaugiuosi, kad gyvenu tarp tokių žmonių ir kartu su jais dirbu. Žmonėms svarbu, kad į tai atkreiptų dėmesį į užsienio šalis išvykę kraštiečiai ir sugrįžtų namo. Šis apdovanojimas – tai paskatinimas naujiems darbams, o jų niekada netrūksta“, – sakė J. Baškienė.

Pasak Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos R. Baškienės, šiais apdovanojimais norėta padėkoti žmonėms, kurie daug nuveikė kitų labui, kurie yra arčiausiai žmonių, padėkoti už prasmingus darbus, kad rajono miesteliai ir kaimai, Kuršėnų miestas kasmet gražėja.

„Iškilioms asmenybėms Šiaulių rajone padėkosime Vasario 16-osios šventės metu, kai įteiksime auksinius 100-mečio ženklelius. Taip bus pagerbti žmonės, kurie įdėjo daug jėgų, kad būtų garsinamas ne tik Lietuvos, bet ir Šiaulių rajono vardas“, – sakė R. Baškienė

Saulius JUŠKEVIČIUS

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts