Šiaulių rajonui – Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių apdovanojimas 

Vilniuje vykusiame iškilmingame 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių uždaryme, kurio metu apdovanoti savivaldybių ir sportininkų ugdymo centrų konkursų nugalėtojai bei prizininkai, apdovanojimas įteiktas ir mūsų rajonui.

Taurę ir diplomą už trečią vietą bendroje savivaldybių suvestinėje Kuršėnų sporto mokyklos direktorei Ilonai Vaičiulienei įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus patarėjas Aivaras Salamakinas ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis.

Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės – kompleksinis sporto renginys, kurio tikslas – propaguoti sportą kaip neatskiriamą asmenybės ugdymo priemonę, vykdyti talentingų sportininkų paiešką.

Džiugu, kad Šiaulių rajone dirba puikūs neformaliojo švietimo pedagogai, treneriai ir kūno kultūros mokytojai, kurie neskaičiuoja valandų treniruodami įvairių sporto šakų sportininkus.

Padėka ir taurė skirta visai Šiaulių rajono sporto bendruomenei.

Kuršėnų sporto mokyklos inf.
Mokyklos albumo nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Iškovojo tris medalius

Iš Šiauliuose vykusio Lietuvos jaunimo (2000-2004 metų gimimo) graikų-romėnų imtynių čempionato Kuršėnų sporto klubo ir Kuršėnų sporto mokyklos…