Sergančiųjų jau beveik tūkstantis

Sergančiųjų koronavirusu Lietuvoje sparčiai daugėja. Auga ir mirusiųjų nuo šios ligos skaičius.

Sergančiųjų daugėja

Penktadienio, balandžio 10 dienos 7 valandos ryto duomenimis, Lietuvoje koronavirusu serga jau 999 žmonėsi. Per vakar dieną patvirtinti 44 nauji ligos atvejai. Nuo koronaviruso mirė 16 žmonių. (Apie 17-ąjį mirusįjį pranešta vėliau). Oficialiai kol kas skelbiama apie 8 pasveikusius.

Per vakar dieną ištirti 3242 ėminiai. Liko neištirta 40 ėminių. Iki šiol iš viso ištirta 36051 ėminys dėl įtariamo koronaviruso.

Paveiktomis teritorijomis laikomos visos šalys.

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje vakar ištirti 258 ėminiai, iš jų 47 iš mobilių punktų. Liko neištirta 30 ėminių. 256-iuose ėminiuose, iš jų 46-iuose iš mobilių punktų, gauti neigiami atsakymai. Du ėminiai buvo teigiami, iš jų vienas iš mobilaus punkto.

Dar viena mirtis

Ketvirtadienį buvo pranešta apie moters, kuriai diagnozuotas koronaviusas, mirtį.

Šiandien, 8 valandą ryto, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) oficialiai patvirtino jau apie 17-ąją mirtį nuo koronaviruso (COVID-19). Mirė Respublikinės Šiaulių ligoninės klinikoje, skirtoje priimti pacientus, įtariamus dėl COVID-19 susirgimo, gydytas pacientas. Mirusysis priklausė rizikos grupei. Tai jau antra mirtis Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Japoniško stiliaus sodas

Visame dizaino pasaulyje pakankamai populiarūs tapo japoniško stiliaus sodai. Planuojant sodą, daugelis kraštovaizdžio dizainerių bando atgaminti šį grožį…