Sėkmingas pasirodymas sakralinės muzikos festivalyje  

Keturias dienas Daugpilyje (Latvija) vyko XIII tarptautinis sakralinės muzikos festivalis “Silver Bells”.

Tarp 150 kolektyvų iš Latvijos, Vokietijos, Baltarusijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Čekijos  savo koncertinę programą pristatė ir keturi Lietuvos kolektyvai: Šiaulių miesto berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mergaičių choras „Dixi ir du rajono Kultūros centro moterų vokaliniai ansambliai „Melodija“ (vadovė Daina Kavaliauskienė) ir „Gegužė“ (vadovė Laura Petkuvienė).

Keturias dienas trukusį konkursą stebėjo ir vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė Slovakijos, Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos vokalinio žanro aukščiausio lygio specialistai, žinovai ir pedagogai.

Vertinimui buvo pasitelkta šimtabalė vertinimo sistema, pagal kurią susumavus rezultatus ir buvo skiriamos  įvertinimo vietos. Mūsų rajono kolektyvams: „Melodija“ skirta antroji vieta (82,62), „Gegužei“ – trečioji vieta (74,12).

GRAND PRIX  ir pirmąją vietą iškovojo Gdansko (Lenkija) universiteto choras, kurio vadovė Aneta Majda.

Rajono kolektyvai grįžo pakilios nuotaikos, užsibrėžti tikslai pasiekti, įvertinimai aukšti, o svarbiausia, kad įgyta dar didesnė koncertinė patirtis.

Kultūros centro inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts