Sėkmingai neutralizuotas girtas ir ginkluotas po miestą besišlaistantis vyras

Vėlų gegužės 17-osios vakarą policijos pagalbos prašymas atskriejo iš Šiauliuose, Dubijos g.,  esančio daugiabučio. Skambino moteris, kuri pranešė, jog  prieš  48 metų kaimynę smurtauja jos vyras. Incidento metu jis rankoje turėjo ginklą. Terorizuojama moteris iš buto paspruko ir atbėgo pas kaimynę, tačiau namuose yra likęs mažametis vaikas.

Atvykę policijos pareigūnai siautėjusio vyro neberado, nes jis iš namų buvo pasišalinęs. Mieste dirbę ekipažai  pradėjo intensyvias dingusiojo paieškas, nes girtas ir ginkluotas vyras kėlė realią grėsmę miesto gyventojams. Po poros valandų paieškos  asmuo buvo aptiktas viename iš naktį alkoholį pardavinėjančių kavinių Dubijos gatvėje. Vyras akimirksniu buvo sulaikytas  bei nuginkluotas. Pistoletas rastas užkištas už kelnių juosmens. Reali ir pakankamai grėsminga situacija pareigūnų  profesionalumo dėka baigėsi sėkmingai. 42 metų sulaikytasis uždarytas į areštinę. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Paaiškėjo, kad pistoletą „Beretta 84F ir 9 šovinius vyras pasisavino iš savo tėvo. Įtariama, kad, apsilankęs tėvo namuose, čia rastu raktu atsirakino seifą bei pagrobė legaliai laikomą pistoletą ir ginkluotas atvyko pas žmoną aiškintis santykių. Už  šaunamojo ginklo pagrobimą sulaikytojo laukia taip pat  baudžiamoji atsakomybė.

 

 

                                                                                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė  

Total
0
Dalinasi
Related Posts