Savivaldybės delegacija lankėsi Grodzisk Mazowiecki miesto rotušės atidarymo šventėje

Liepos 23–25 dienomis Grodzisk Mazowiecki miesto mero Grzegorz Benedykciński kvietimu Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro vadovaujama delegacija, tarybos narys Algimantas Gaubas ir Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Jurgaitienė, lankėsi su vizitu susigiminiavusio Grodzisk Mazowiecki miesto (Lenkijos Respublika) rotušės atidarymo šventėje.

Rotušės atidarymo proga bičiulius lenkus pasveikinęs meras Antanas Bezaras dėkojo už šiltą priėmimą, sėkmingą bendradarbiavimą, taip pat įteikė dovaną merui Grzegorz Benedykciński – nuotrauką su Kryžių kalno atvaizdu. Vėliau renginio dalyviai buvo pakviesti apžiūrėti naują savivaldybės pastatą.

Viešnagės metu delegacija kartu su kitų miestų delegacijomis iš Austrijos, Lenkijos ir Prancūzijos lankėsi Walczewski tvenkinio parke, Kultūros centre ir bibliotekoje, apžiūrėjo vykdomus darbus naujai statomame sporto ir pramogų komplekse. Delegacijoms buvo pristatyta, kaip organizuojamas vakcinacijos procesas. Susitikimų metu kalbėta apie pagrindines plėtros kryptys, investicijas, įgyvendinamus bei artimiausiu metu planuojamus įgyvendinti savivaldybės projektus.

Bendradarbiavimo sutartis tarp Šiaulių rajono savivaldybės ir Grodzisk Mazowiecki savivaldybės buvo pasirašyta 2007 metais. Savivaldybių delegacijos kasmet dalyvauja įvairiuose renginiuose, dalinasi patirtimi.

Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Jurgaitienė

Nuotraukos Jurgitos Jurgaitienės

Total
0
Dalinasi
Related Posts