Savaitgalį išaiškinta per 100 neblaivių motorinių transporto priemonių vairuotojų

Policijos pareigūnai iš anksto skelbė, kad balandžio 16–17 dienomis, bus vykdomi tiksliniai reidai, t. y. transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimai.

Penktadienį ir šeštadienį šalyje išaiškinti 68 neblaivūs vairuotojai, 25 iš jų nustatytas daugiau nei 1,50 promilės neblaivumas. Sekmadienį, balandžio 18-ąją, tokių asmenų prie vairo – 43.

Per tris paras, balandžio 16–18 d., policijos pareigūnai išaiškino daugiau nei 3 370 Kelių eismo taisyklių pažeidimų, tarp jų – 111 neblaivių vairuotojų, 45 proc. pastarųjų asmenų gresia baudžiamoji atsakomybė. Nustatyti 72 asmenys, kurie neblaivūs važiavo dviračiais. Iš viso šių eismo dalyvių padarytų pažeidimų – daugiau negu 170.

Išaiškintas ir 91 asmuo, neturintis teisės vairuoti motorinės transporto priemonės, 58 chuliganiško (pavojingo) vairavimo atvejai, 131 saugos diržų nenaudojimo ir 272 atvejai, kai vairuotojai vairuodami naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis. Pėstieji taip pat ne iš drausmingųjų – per 300 jų padarytų pažeidimų.

Kelių tarnybos informacija

Total
10
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Prašoma atpažinti

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Tyrimui svarbu yra identifikuoti…