Šalies Prezidentas susitiko su Šiaulių regiono merais

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį dirbo Naujojoje Akmenėje, kur susitiko su septyniais Šiaulių regiono savivaldybių merais, verslo atstovais.

Susitikime su šalies vadovu dalyvavo ir mūsų rajono meras Antanas Bezaras. Buvo aptariami visam regionui aktualūs klausimai, savivaldybėms tenkantys iššūkiai. Šiaulių rajono meras A. Bezaras akcentavo kelis itin svarbius regiono ir šalies savivaldybėms klausimus, susijusius su rajono aktualijomis.

Po pietų šalies vadovas dalyvavo susitikime su regiono verslo atstovais, su kuriais aptarė šalies ekonomikos ateitį, šiame susitikime dalyvavo ir mūsų rajono savivaldybės administracijos, verslo atstovai.

Kartu su Prezidentu regione lankosi pirmoji ponia Diana Nausėdienė, kuri domėjosi neįgaliųjų aktualijomis, socialinių paslaugų prieinamumu bei jaunimo užimtumu.

Prezidentas su komanda Šiaulių regione aptarė COVID-19 įtaką šalies regionams bei ekonomikos skatinimo paketą. Taip pat aptariamos Prezidento teisėkūros iniciatyvos, kuriomis siekiama suteikti daugiau galių savivaldybėms, diskutuojama apie Korupcijos prevencijos ir Viešųjų pirkimų įstatymus.

Pagal rajono Savivaldybės inf.

Prezidento kanceliarijos nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts