Rytas Šiauliuose prasidėjo narkotinių medžiagų platinimu įtariamo vyro sulaikymo operacija

Gegužės 15-osios ryte, 8.05 val., Šiauliuose, Vytauto  gatvėje, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, siekdami sulaikyti sunkia nusikalstama veika įtariamą asmenį, stabdė „Mercedes Benz“ markės automobilį, kurio vairuotojas nepakluso teisėtiems policijos pareigūnų reikalavimams, jiems pasipriešino ir mėgino nuo jų pasprukti, apdaužydamas gatvėje stovėjusias ir pro šalį važiavusias transporto priemones.

Sulaikymo metu apgadinti du policijos tarnybiniai ir keturi miesto gyventojų automobiliai bei paties sulaikomo asmens transporto priemonė. Prieš sprunkantį „Mercedes Benz“ buvo panaudotas tarnybinis šaunamasis ginklas ir peršautos keturios jo padangos.  Sulaikymo metu sužaloti trys policijos pareigūnai ir pats sulaikomasis. Jiems diagnozuoti įvairių kūno vietų sumušimai, nubrozdinimai ir  žaizdos, kurios buvo patirtos traukiant įtariamąjį  iš automobilio, prieš tai išdaužus jo automobilio langų stiklus. Po medikų apžiūros visi nukentėjusieji išleisti gydytis ambulatoriškai.

56 metų sulaikytais policijos pareigūnams gerai žinomas šiaulietis, teistas už įvairius nusikaltimus. Paskutinį kartą jis buvo teistas praėjusiais metais už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis. Dabar jo vairuojamame automobilyje kratos metu  rasta, įtariama, narkotinių   medžiagų, tad dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti,  jam pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Vaizdo medžiagą rasite čia: https://youtu.be/2LXEJMCqrN0

 

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts