Rotary klubo „Harmonija“ dėmesys Voveriškių mokyklai

Valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Voveriškių mokykloje apsilankė Šiaulių Rotary „HARMONIJA“ vadovė Dalia Liolytė bei šio klubo narė Moteris Saulė 2019 Jurgita Jankauskienė su didžiuliu glėbiu dovanų!

Mokyklos bibliotekai padovanota per 130 knygų, pažintinių žurnalų kolekcija.  Darželio vaikučius ir auklėtojas maloniai nustebino daugiau nei 50 žaislų ir žaidimų, čiužinukas, patalėliai, dėlionės. Net 1000 vienkartinių medicininių kaukių galės pasinaudoti mokyklos darbuotojai ir mokiniai, kurių nekantriai laukiama sugrįžtant.

Bendraujant su nuostabiomis moterimis, kurios savo bendruomenėje vienos kitas vadina sesėmis, kilo idėjų ir Voveriškių mokykloje skleisti gerumo dvasią. Knyga „Pažink Lietuvą” padovanota geriausiai praėjusių mokslo metų mokinei Evai Radvilaitei, dr. Vaclovo Dargužio premijos laureatei, Valstybės atkūrimo dienos šventės proga. Atšilus orams, nuspręsta atidaryti  „Lauko bibliotekėlę”, iš kurios būtų galima pasiimti knygų, žurnalų, o perskaičius sugrąžinti ar net palikti savo jau perskaitų knygų. Taip skleistume kultūrą, šviesą bendruomenėje.

Nuoširdus ačiū Rotary klubui „HARMONIJA“ už pasidalintą gerumą, šilumą, rūpinimąsi jaunąja karta, kultūros puoselėjimą ir prasmingus darbus!

Mokyklos direktorė Albina Gudaitienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts