Rekonstruojamas Daugėlių stadionas

Daugėlių gyventojai jau pastebėjo, jog gegužės mėnesį prasidėję stadiono atnaujinimo darbai sparčiai vyksta į priekį.

Keliais etapais vykstantys Daugėlių stadiono atnaujinimo darbai pasiekė finišo tiesiąją. Pirmiausia buvo atnaujintas administracinis pastatas prie stadiono, kuriame naujai įrengti persirengimo kambariai, dušai, nedidelė salė, teisėjų poilsio vietos.

Šiais metais buvo numatyta pradėti paties stadiono atnaujinimo darbus ir juos baigti per tris metus (36 mėnesius).

Pasak Turto valdymo skyriaus vedėjo Alfredo Budrio, stadiono atnaujinimo, inžinerinių tinklų ir inžinerinio pastato statybos darbų projekte numatyta nutiesti inžinerinius tinklus, pakeisti futbolo aikštės, bėgimo takų, šuoliaduobių dangą, įrengti naują švieslentę (tablo), atnaujinti tribūnas, administracinio pastato pusėje virš tribūnų įrengti stogelį, pakeisti kėdes, įrengti stadiono apšvietimą. Bus įrengta ir nauja dirbtinės dangos aikštelė, kuri atsiras dabar šalia stadiono esančioje asfaltuotoje aikštelėje, kurioje mokosi būsimi vairuotojai.

A. Budrys sakė, kad viso šio projekto vertė 1 milijonas 480 tūkstančių 523 eurai.

„Darbus planuota atlikti per 36 mėnesius, nes finansavimas buvo numatytas dalimis. Kadangi iš Vyriausybės buvo gauta 1 milijonas 196 tūkstančiai eurų, o tai beveik visa suma, darbai bus atlikti greičiau. Pagrindinius darbus rangovas – UAB „Limega“ – planuoja atlikti dar šiais metais“, – sakė vedėjas.

A. Budrio teigimu, nuo pat pirmos dienos rangovai dirba gana sparčiai – gana greitai buvo nuardyta dirbtinė bėgimo takų danga, nuimtas futbolo aikštės žolynas.

„Jeigu darbininkai nemažins tempų, tai kitiems metams liks tik atsėti stadiono dangos žolę, jeigu ši, pasėta rudenį, prastai dygtų“, – sakė vedėjas.

Anot jo, liepos pirmai dienai jau atlikta apie 20 procentų visų darbų, o tai įrodymas, kad rangovas gali spėti tai padaryti.

Rimantas PETRAVIČIUS

Jono ŽALIO nuotr.

Vytauto JANKAUS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts