Rašytojas Kuršėnuose pristatė savo knygą

Publicistas, rašytojas, filosofas, humanitarinių mokslų daktaras, vienas iš Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio pradininkų, leidinių „Šiaurės Atėnai“, „Naujoji Romuva“ redaktorius, daktaro Vinco Kudirkos premijos laureatas Arvydas Juozaitis Kuršėnų miesto gyventojams pristatė savo naujausią knygą „Tėvynės tuštėjimo metas“.

Šią knygą, skirtą gimtos šalies Lietuvos problemoms, autorius rašė septyniolika metų. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos parengtoje rašytojo leidinių parodėlėje jis pirmiausia išsirinko pasakojimų knygą „Tėvas Stanislovas“. Jausmingai ir išsamiai rašytojas supažindino klausytojus su knygos kūrimo istorija, dvasingą bendravimą su Tėvu Stanislovu ir neįkainojamą patirtį. Kiek kūrinių, tiek herojų, įvairiausių kraštų gyvenimų. Viena už kitą įdomesnė, kiekvienam skaitytojui savaip suprantama ir vertinama. Arvydas Juozaitis bendravo ir su, jau Anapilin išėjusiu, mūsų gerbiamu kalbininku V. Vitkausku.

Kuršėniškiai uždavė daug klausimų, dėkojo už intelektualų, inteligentišką, bendravimą, bibliotekos darbuotojos ir skaitytojai džiaugėsi padovanota nauja knyga su nepakartojamu įrašu: „Kuršėnams – šviesiajai Vytauto Vitkausko bibliotekai – su gilia pagarba – Arvydas Juozaitis. 2018.11. 16“. Nuoširdžius ir išskirtinius linkėjimus autorius įrašė ir į kitas savo knygas, esančias bibliotekoje.

Susitikimą su rašytoju Arvydu Juozaičiu organizavo Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centras ir Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka.

Vida RAGAUSKIENĖ

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė

Total
0
Dalinasi
Related Posts