Rajonas pristatytas turizmo parodoje   

Varšuvoje (Lenkija) vyko vienas iš svarbiausių Vidurio ir Rytų Europos turizmo renginių 25-oji tarptautinė turizmo paroda „TT Warzawa 2017“, kurioje pristatytas ir Šiaulių rajonas.

Varšuvoje, kultūros ir mokslo rūmuose, savo krašto turizmo išteklius bendrame Lietuvos turizmo informacijos centrų ir verslo stende pristatė daugiau nei 20 atstovų iš Lietuvos, o kartu ir Šiaulių rajonas. Turizmo parodoje  „TT Warzawa 2017“ dalyvavo apie 50 šalių iš Vidurio ir Rytų, Pietų, Šiaurės ir Vakarų Europos, Afrikos, Azijos, Amerikos, Karibų jūros.

Paroda – vienas iš būdų prisistatyti turizmo operatoriams, žiniasklaidos atstovams, pabendrauti su potencialiais klientais, skleisti žinias apie Šiaulių rajoną ir megzti kontaktus, pasitarnausiančius ateityje.

Rajono turizmo ir verslo informacijos centras parodos lankytojams parengė turizmo žemėlapį apie mūsų krašto turizmo išteklius lenkų kalba.

Turizmo parodoje dalyvavo centro vadybininkės Lina Šukienė ir Ramunė Jocienė.

Lenkijos gyventojai teigia, kad šventojo Jono Pauliaus II tėvynėje pamaldumas tebėra stiprus. Apie Kryžių kalną girdėję daugelis. Daug lenkų  lanko Lietuvos žymiausius turizmo objektus, o mes labai norime, kad jų atkeliautų dar daugiau. Šį kartą parodos lankytojai labiausiai domėjosi Kryžių kalno legendomis.

Dalyvavimas parodoje „TT Warzawa 2017“ buvo labai naudingas. 2018 metais tikimasi didesnio Lenkijos turistų srauto. Dėl planuojamo  Popiežiaus Pranciškaus  vizito į Lietuvą taip pat tikimasi ir  didelio kaimyninių šalių maldininkų srauto.

Parengta pagal pateiktą inf.
Rajono turizmo ir verslo informacijos centro nuotr.

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts