Projekto veiklos mokyklose įgauna pagreitį   

Vaikų sveikatos raštingumo gerinimo, skatinant vaikų sveikos gyvensenos nuostatų ugdymą, programos veikos Šiaulių rajono mokyklose įgauną pagreitį.

Spalio mėnesį Drąsučių mokykloje ir Kuršėnų Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre šaunius užsiėmimus lytiškumo ir vertybių, smurto, patyčių, lyčių lygybės ir nediskriminavimo temomis vedė asociacijos „Trinus“ įkūrėjai Andrius ir Edvinas.

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje svečiavosi ir palankiais sveikatai mitybos patarimais dalinosi daktaras Artūras Sujeta. Tose pačiose mokyklose į klausimą ,,Kaip atsisakyti žalingų įpročių?“ aštuntokams ir devintokams atsakinėjo lektorius Julius Mažonas su kolege Raimonda Sakalauske.

Per du metus bus aplankytos visos rajono mokyklos.

Šiaulių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro įgyvendinamas projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių rajone“ (Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0004) bendrai finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Lietuvos Respublikos lėšomis.

Vaineta JURKIENĖ

Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

REPLIKA   

Prieš keletą savaičių socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Už geresnius Kuršėnus“ buvo paskelbtos nuotraukos apie netvarką prie senųjų Kuršėnų…