Projekto “Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių rajone” antrojo intensyvaus sezono pradžia

„Skatinti, motyvuoti Šiaulių rajono gyventojus ir svečius būti fiziškai aktyviems. Įtraukti kuo daugiau dalyvių į praktinę veiklą bei formuoti atsakingą rūpinimąsi savo pačių sveikata“.

Tai yra vienas iš pagrindinių Šiaulių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro projekto ,,Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių rajone“, Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0004 tikslų. Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Lietuvos Respublikos lėšomis bendrai finansuojamo projekto veiklos prasidėjo nuo 2018 metų rugsėjo mėnesio, o pagreitį įgavo jau 2019 metų pradžioje, sausio mėnesį. Per šį laikotarpį Šiaulių rajone vyko įvairiausios veiklos: nuo paskaitų mokiniams, darbingo amžiaus asmenims, neįgaliesiems ir senjorams, iki praktinių užsiėmimų, treniruočių visoms šioms tikslinėms grupėms. Šiaulių rajono gyventojai turėjo galimybę susipažinti su gerai visiems žinomais lektoriais, specialistais, treneriais, psichologais bei sužinoti naujausios informacijos apie mitybos ir fizinio aktyvumo reikšmę sveikatai, apie žalingų įpročių žalą ir padarinius žmogaus organizmui, apie geros psichinės būklės svarbą bei onkologinių ir kitų ligų profilaktiką. Taip pat visi rajono gyventojai galėjo dalyvauti konkursuose ir laimėti puikių prizų.

Antrąjį mokymų ciklą pradėjome įgyvendinti nuo šių metų rugsėjo mėnesio. Primename, kad Šiaulių rajone bus vykdomos šiaurietiškojo ėjimo, jogos ir funkcinės treniruotės, praktiniai ir teoriniai kineziterapijos užsiėmimai, paskaitos apie mitybą, fizinį aktyvumą, žalingus įpročius bei psichinės sveikatos gerinimo veiklos. Taip pat kviesime dalyvauti sveikiausių patiekalų bei kituose konkursuose.

Šio projekto dėka, tapome dar labiau žinomi bei matomi visame Šiaulių rajone ir tuo labai džiaugiamės!

Šiaulių rajono savivaldybės
visuomenės sveikatos biuro
visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą,
Skaistė Grigytė

Total
0
Dalinasi
Related Posts