Prieš sutuoktinę smurtavęs pareigūnas bus nušalintas nuo pareigų   

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą prieš savo kolegą.  Įtarimai dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą bei fizinio skausmo sukėlimą pareikšti Šiaulių apskrities VPK Patrulių rinktinės vyriausiajam patruliui D. Š.

Gegužės 10 dieną, apie 12 val. 30 min., Šiaulių rajone, Gervėnų miške, nuosavame automobilyje, ne tarnybos metu 35 metų vyras, įtariama, smurtavo prieš sutuoktinę, su kuria buvo susitikęs aptarti skyrybų klausimo. Pokalbis perėjo į smurtavimą, todėl moteris mobiliuoju telefonu pagalbos kreipėsi į Bendrąjį pagalbos centrą.

Nuvykę į mišką, policijos pareigūnai savo kolegą sulaikė ir uždarė į areštinę. 25 metų nukentėjusioji dėl patirto fizinio skausmo į gydymo įstaigą nesikreipė. Pareigūnams ji pranešė, kad iš sutuoktinio pusės jaučia nuolatinį psichologinį terorizavimą ir išgyvena baimę.

Penktadienį buvo sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės taikymo sulaikytajam. D. Š.   nušalintas nuo pareigų, o dėl pareigūno vardo pažeminimo jam pradėtas tarnybinis patikrinimas.

D.Š. policijoje tarnauja jau 12 metų. Tarnybą jis pradėjo Kelmės rajono policijos komisariato kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus tyrėju. 2008 metų pavasarį jis perėjo į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinę ir čia dirbo iki šiol.

Gailutė SMAGRIŪNIENĖ

Šiaulių AVPK atstovė spaudai

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau
Tarp gegužės 28 d.  23.00 val. ir gegužės 31 d. 17.00 val. Šiauliuose, Aukštabalio g.,  pagrobtas daugiabučio gyvenamojo…