Prevencinė akcija „Kūrenkime saugiai“  

????????????????????????????????????

Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai informuoja, kad 2017 metų spalio-lapkričio mėnesiais Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje vykdys prevencinę akciją „Kūrenkime saugiai“.

Jos tikslas padėti gyventojams apsisaugoti nuo gaisrų, kylančių dėl kieto kuro krosnių įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Akcijos metu Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai kartu su ugniagesiais gelbėtojais lankys nuosavų namų gyventojus ir teiks konsultacijas priešgaisrinės saugos klausimais.

Gyventojams bus primenama, kad prieš šildymo sezono pradžią visi šildymo įrenginiai turi būti patikrinti ir paruošti kūrenimui.

Tam, kad šaltasis metų laikotarpis nebūtų paženklintas žūčių ir nuostolių, pareigūnai prašo gyventojų atsižvelgti į patarimus ir saugiai kūrenti židinius bei krosnis, nepamirštant jų saugumą užtikrinančios priežiūros ir valymo.

Norint išvengti nelaimės, siūloma įsigyti bei gyvenamosiose patalpose įsirengti autonominius dūmų detektorius, kurie įspėtų apie gaisro pavojų. Jei kiltų gaisras, būtina skambinti bendruoju pagalbos telefono numeriu 112.

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai primena gyventojams, kad norėdami gauti konsultaciją, jie gali pasikviesti ugniagesį į namus paskambinę arba atvykę į Šiaulių apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą (J. Basanavičiaus g. 89, Šiauliai, tel. (8 41) 39 79 02).

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts