Praėjusias šventes įsimins ilgam

Kairių seniūnijos kolektyvas džiaugiasi kartu su Šilėnų kaimo Geležinkelio gatvės gyventoju, kuris Kovo 11-tosios šventę galėjo sutikti savarankiškai išvažiavęs į savo kiemą.

Geležinkelio gatvėje gyvenantis Česlovas Endziulis jau daugelį metų yra įkalintas savo namuose neįgaliųjų vežimėlyje. Šiaulių rajono savivaldybės administracijos dėka gyventojui buvo įrengtas sanitarinis mazgas ir išvažiavimas pro duris, tačiau nekokybiška kiemo danga neleido vežimėliui judėti kieme. Paskyrus gyventojui vienkartinę pašalpą, pritrūko lėšų nutiesti 30 metrų išvažiavimą nuo namo iki vartų, todėl seniūnija nusprendė prisidėti prie takelio įrengimo. Seniūno pavaduotoja paprašė buvusių Kairių miestelio gyventojų, kurie šiuo metu turi įkūrę UAB „ROMAGIS“, nutiesti šį takelį gyventojui. Jauni vyrai sutiko geranoriškai padėti ir per trumpą laiką kokybiškai atliko savo darbą.

Kairių seniūnija, o ypač Česlovo žmona Inesa, dėkojo jaunam kolektyvui už nuoširdžią pagalbą, supratingumą ir gerą nuotaiką, tiesiant taip reikalingą ir lauktą takelį.

Alma MACIJAUSKIENĖ, seniūno pavaduotoja  

Almos MACIJAUSKIENĖS nuotr.

                 

Total
0
Dalinasi
Related Posts