Pradėjo veikti požeminiai atliekų surinkimo konteineriai

Nuo pirmadienio pradėti aptarnauti nauji pusiau požeminiai atliekų surinkimo konteineriai, įrengti prie Kužių, Ginkūnų ir Kuršėnų miesto daugiabučių namų.

Iš viso įrengtos 22 tokio tipo aikštelės su 106 konteineriais, skirtais stiklo, plastiko, popieriaus, mišrioms atliekoms. Aštuoniolikoje tokio tipo aikštelių, įrengti ir biologiškai skaidžių (žaliųjų) atliekų konteineriai.

Naująsias aikšteles, kaip ir iki šiol, aptarnaus UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“. Aikštelėse įrengti informaciniai stendai, kuriuose bus patalpinta pagrindinė ir gyventojams aktuali informacija, kaip rūšiuoti atliekas, todėl tikimasi, kad naudodamiesi naujais konteineriais, gyventojai atliekas rūšiuos dar geriau nei iki šiol.

ŠRATC duomenimis, Šiaulių rajono savivaldybės gyventojai, pagal bendrai surenkamus pakuotės, pakuotės atliekų ir antrinių žaliavų kiekį 2016-2019 metų laikotarpyje, užima antrąją vietą regione.

Atliekų surinkimas ir išvežimas iš pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių bus vykdomas pagal viešai skelbiamą grafiką (artimiausias mišrių komunalinių atliekų surinkimas Kužiuose, Ginkūnuose ir Kuršėnų mieste – birželio 19 dieną).

Kuršėnų krašto žinių inf.

Vytauto JANKAUS nuotr.

Redakcijos archyvo nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts