Popietė „Sušilkim prie arbatos puodelio“

Ruduo… Ramybės ir nostalgijos metas… kaskart atsikėlus pamatai vis labiau ir labiau besikeičiantį pasaulį, švelniais potėpiais ruduo per naktį išmargina lapus brandžia aukso spalva… Taip, tai brandos ir dvasios rimties metas, kai pamatai krintančius nuo medžių lapus, kurie dar tik nesenai džiaugsmingai ošė vasaros nakty… Tas trapus gyvenimas. Nuspalvinkim savas dienas spalvotai...

Vėjuotą lapkričio pavakarę Drąsučių kultūros namuose vyko popietė, kurioje vyko susitikimas su dailininke Gintare Rauckiene. Visi susirinkusieji piešė fraktalus. Šis metodas prieinamas bet kuriam iš mūsų. Jis padeda giliau suprasti save, savo santykį su aplinka, su pasauliu ir suteikia galimybę koreguoti žmogaus vidinę būseną. Piešti gali visi, o piešimo įgūdžiai nereikalingi. Nupieštas fraktalas yra unikalus ir nepakartojamas, jame slypi daug informacijos, kurią visiems susirinkusiems padėjo atkoduoti dailininkė Gintarė Rauckienė.

Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už nuostabią paskaitą ir puikiai praleistą laiką.

ŠRSKC Drąsučių filialo kultūros renginių organizatorė Inga Jonuškienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts