Policija padėkojo kuršėniškei, padėjusiai sugauti girtą vairuotoją  

Lapkričio 29-ąją Šaulių miesto ir rajono policijos komisariate pagerbta pilietiškumą parodžiusi  kuršėniškė Ingrida Andrikaitė, kuri padėjo sugauti girtą kelių erelį. Komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius jai įteikė Angelo sargo skulptūrėlę, kuri dovanojama policijai pagalbą suteikusiems Šiaulių apskrities gyventojams.

Istorija prasidėjo lapkričio 18-ąją, apie 19.30 val., ties Micaičių gyvenviete. Ji nustėro, kai tamsoje, prieš pat draugo vairuojamą automobilį iš šalutinio keliuko iššoko automobilis „Renault Laguna“.  Keleivio vietoje sėdėjusi Ingrida iš karto suprato, kad šio automobilio vairuotojas elgiasi neadekvačiai. Mašina važiuodama link Varputėnų kaimo blaškėsi po visą kelią, ne kartą išvažiuodama į priešpriešinę eismo juostą. Greitis buvo didžiulis –  „Renault Laguna“ lėkė daugiau nei 130 kilometrų per valandą greičiu.

Ingrida su draugu nepaleido šio automobilio iš akiračio, paskambino bendrajam pagalbos centrui telefonu 112, ir toliau jį sekė.

Praėjus 7-8 minutėms „Renault Laguna“ sustojo poilsio aikštelėje, o tuo metu prie jos privažiavo policijos pareigūnai.

Automobilį vairavusiam kauniečiui nustatytas 1,60 prom. girtumas. Jis buvo nušalintas nuo vairavimo ir uždarytas į areštinę. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tai ne pirmas kartas kai penkiasdešimtmetis kaunietis įkliūna girtas už vairo. Prieš ketverius metus jis buvo baustas už tokį pat pažeidimą.

Vairuotojo ir šį kartą laukia vizitas į teismą. Nekyla abejonių, kad po teismo nuosprendžio kauniečiui teks dažniau mankštinti kojas.

Šiaulių apskrities policija dėkoja girtų vairavimo netoleruojantiems žmonėms ir ragina tokiais atvejais visuomet nedelsiant skambinti BPC telefono numeriu 112.

Pastebėjai prie vairo girtą vairuotoją? Būtinai pranešk! Taip pilietiškai pasielgęs galbūt išgelbėsi kieno nors gyvybę.

Gailutė SMAGRIŪNIENĖ
Šiaulių AVPK nuotr.

 

 

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts