Po vagystės pateko į gydymo įstaigą 

Gruzdžiuose, po nepavykusios vagystės, vienas iš sulaikytų įtariamųjų perduotas medikų globai.

Sekmadienio vakare, Gruzdžių miestelyje, J. Gagarino gatvėje gyvenantis vyriškis pastebėjo, kad kaimynystėje statomame name dega šviesa, kažkas vaikščioja.

Kaimynas paskambino namo savininkui ir pasiteiravo, ar šis dar taip vėlai tebesidarbuoja tvarkydamas namą. Išgirdęs atsakymą, jog jau parvažiavo namo, pastabus kaimynas pranešė, kad statomame name kažkas vyksta.

Apie galimą vagystę buvo pranešta policijos pareigūnams. Įvykio vietoje kaimynai sulaikė 1982 metais gimusį vyriškį, kuris buvo perduotas atvykusiems pareigūnams. Dar dviem jo bendrininkams pavyko pasprukti. Tačiau netrukus vieno iš jų namuose abu buvo sulaikyti.

Paaiškėjo, jog vagystėje dalyvavo įvykio vietoje sulaikyto vyriškio 24-erių metų brolis ir 18-metis Gruzdžių gyventojas.

Į namą J. Gagarino gatvėje ilgapirščiai pateko sulaužę statomo namo garažo vartus. Iš patalpos buvo pagrobta ar bandyta pagrobti įvairių daiktų, darbo įrankių. Turtinė žala dar tikslinama.

Įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Ryte vienam iš įtariamųjų, apvogtame name sulaikytam 35-mečiui, prireikė medikų pagalbos. Jis buvo nuvežtas  į Respublikinę Šiaulių ligoninę dėl kairės akies obuolio sumušimo, kairės akiduobės lūžimo, kairio žandinio ančio lūžimo, poodinės veido emfizemos. Po medikų apžiūros nukentėjusysis nukreiptas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę Kauno klinikos.

Sužalojimo aplinkybių vyriškis neaiškina.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts