Penktoji „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“ šventė

Lietuvos žmonėms sėkmingai įveikus pirmąją COVID-19 bangą ir leidžiant organizuoti renginius, Šiaulių rajono kaimiškosios seniūnijos Voveriškių seniūnaitijos seniūnaitė Rita Cecervovė,  šių metų birželio 1-ąją suorganizavo tradicinę šventę.

Dalyvavo akcijoje

Prieš prasidedant šventei, skirtai vaikams, visi susirinkusieji kartu su Bridų filialo Voveriškių moterų ansambliu „Vovingė“ (vadovė D. Kembrienė) dalyvavo akcijoje „Ačiū, Lietuva!“, kurios tikslas padėkoti Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir paraginti išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

Po akcijos „Ačiū, Lietuva!“, padėkota Bridų filialo Voveriškių moterų ansambliui „Vovingė“ už atliktus kūrinius.

Pasveikinti vaikučiai

Penktus metus iš eilės seniūnaitė sukvietė Voveriškių seniūnaitijoje gimusius vaikučius ir jų tėvelius į šventę „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“, kuri skirta paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šiemet į šventę rinkosi 2019 metais gimę mažyliai. O jų Voveriškių seniūnaitijoje net 21.

Šventės globėja Rita Cecervovė su Voveriškių mokyklos direktore Albina Gudaitiene mažiesiems įteikė spalvingus pažymėjimus pasirašytus Šiaulių rajono mero ir simbolines rėmėjų dovanėles.

Šventės metu visiems susirinkusiesiems ir dalyvavusiems akcijoje „Ačiū, Lietuva!“ dėkojo ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bridų filialo kultūros renginių organizatorė Nijolė Girniuvienė.

Šventėje dalyvavę tėveliai padėkojo šventės globėjai įteikdami puokštę gėlių.

Voveriškių seniūnaitė R. Cecervovė supažindino susirinkusiuosius su šventės „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“ penkerių metų statistika. Per tuos metus pasveikinti 96 mažieji Voveriškių seniūnaitijos mažyliai.

Rita PETRAUSKAITĖ

Organizatorių nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts