Pažintis su BMX dviračių sportu

Pažintis su BMX dviračių sportu – tai viena iš Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ vykdomo projekto  „Mano draugas – dviratukas“ veiklų. Projektą finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. 
Pažintis prasidėjo nuo BMX dviračių apžiūrėjimo ir Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ BMX dviračių trenerio Donato Armono pasakojimo apie juos. Vaikai sužinojo, kuo skiriasi šio sporto dviračiai nuo turimų namuose, kokią avalynę ir kodėl avi dviratininkai, kaip vyksta varžybos ir kas lemia pergales, kad sportavimas sporto salėje ir dviratininkams yra labai svarbu. 
Patyrus  BMX dviračio lengvumą, pamačius, kaip atrodo startas, kokius šuoliukus atlieka sportininkai, kaip jie valdo dviračius, darželinukams kilo daug klausimų tiek jauniesiems dviratininkams, tiek jų treneriui. Vaikai domėjosi, kiek sportininkai turi medalių, ar sunku važiuoti dviračiu kalniukais, ar labai pavargsta, kiek kainuoja BMX dviratis, nuo kelerių metų galima lankyti treniruotes ir pan.
Patenkinę savo smalsumą ir sužavėti dviratininkų šuoliukais bei važinėjimu ant vieno rato, mažieji išreiškė norą atvažiuoti į treniruotes. Gaila, kad dėl stiproko lietaus nepavyko tą pačią dieną patiems išbandyti BMX dviračių trasos. Tačiau tikimės, kad pirmoji vaikų pažintis su šiuo sportu paskatins juo pasidomėti ir ugdytinių tėvelius, kurie suteiks galimybę BMX dviračius išbandyti ateityje.

Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“
direktoriaus pavaduotoja ugdymui Auksė Buožienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts