Paroda-konkursas „Seku, seku pasaką“  

Kūrybos namų mokiniai  dalyvavo organizuotoje Šiaulių moksleivių respublikinėje švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų parodoje-konkurse „Seku, seku pasaką“. 

2019 metų tema – „Lietuvių liaudies pasakos“, kuria buvo siekiama  pasidalinti patirtimi ir idėjomis, ugdant mokinių vaizduotę ir kūrybiškumą.

Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi knygomis, turtinti vaikų žodyną, lavinti vaizduotę ir dėmesį, interpretuoti pasakas ir literatūrinį paveldą, fantazuoti, tai išreikšti kūrybiniuose darbuose.

Savo amžiaus grupėse nominantais tapo šie Kūrybos namų mokiniai: Augustė (Pynimo būrelis), Aras (Pradinio modeliavimo būrelis), Skaistė  (Siuvimo būrelis).

Urtei, Ugnei, Kornelijai (Dailiųjų amatų būrelis), Eimantui (Drožybos būrelis), Urtei (Pynimo būrelis), Kamilei (Siuvimo būrelis) už dalyvavimą įteiktos Kūrybos namų direktorės padėkos.

Tik lietuvių liaudies pasakose gražiai skamba lietuviškas žodis, epitetai ir gili prasmė. Skaitykime su vaikais senovines, gražias, pamokančias pasakas ir pabandykime jas perteikti kūrybiniuose darbuose.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts