Pareigūnams nepaklususį girtą taksi vairuotoją sustabdė dujotiekio ženklas

Lapkričio 21-osios vidurdienį vidutinio girtumo taksi vairuotojas vojažo Kuršėnuose metu sužalojo jį sustabdyti mėginusią policijos pareigūnę, sprukdamas sukėlė didžiulį pavojų eismo dalyviams, galiausiai nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į dujotiekio  ženklą.

Šiaulių rajono ir miesto policijos komisariato pareigūnams šis 45 metų vyras  gerai pažįstamas. Jis ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus tiek mūsų šalyje, tiek užsienyje.  O šių metų lapkričio 2-osios naktį būdamas neblaivus jis Šiauliuose, Višinskio g., vairavo automobilį „Ford Mondeo“, kliudė stovintį automobilį   ir iš eismo įvykio vietos pasišalino. Tačiau vyrui pasprukti nepavyko, jis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Kuršėniškiui  dėl vairavimo išgėrus buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Lapkričio 18-ąją įvyko bylos teisminis nagrinėjimas ir vyrui teisė vairuoti transporto priemones buvo atimta.

Tačiau lapkričio 21-ąją Kuršėnuose dirbęs policijos pareigūnų ekipažas Vilniaus g. pastebėjo šio vyro vairuojamą taksi. Įjungę tarnybinio automobilio garso ir šviesos signalus, pareigūnai pareikalavo sustoti, bet automobilio vairuotojas  reikalavimui nepakluso ir nuvažiavo toliau. Vilniaus ir Daugėlių gatvių sankryžoje užsidegus raudonam šviesoforo signalui, taksi sustojo už čia jau stovėjusio  automobilio. Dvi pareigūnės prišoko prie taksi. Vairuotojo pusės durelės buvo užrakintos, o  keleivio pusės dureles pareigūnė atidarė ir norėjo iš spynelės ištraukti užvedimo raktelius, tačiau vairuotojas spustelėjo akceleratoriaus pedalą ir automobilis, kliudęs bei sužalojęs pareigūnės koją, apvažiavo priekyje stovėjusią transporto priemonę ir nuvažiavo toliau.

Pareigūnai, sušokę į automobilį, bėglį nusivijo. Į jo gaudynes įsijungė dar vienas policijos ekipažas, kurio automobilio bėglys vos netaranavo. Vienu metu persekiojamas taksi buvo dingęs iš akiračio. Daugėlių ir Pramonės gatvių sankryžoje pareigūnai pamatė jį užlėkusį ant žolyno. Šalia mėtėsi nuverstas dujotiekio ženklas.

Vairuotoją iš automobilio iškrapštyti teko jėga. Nuo jo trenkė stiprus alkoholio kvapas. Kuršėniškis pasitikrinti girtumą atsisakė. Po pusvalandžio jis vis dėlto sutiko. Alkoholio matuokliu jam buvo nustatytas 1,7 prom. girtumas. Ir vėl vyras atsidūrė areštinėje, ir vėl jam pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šįkart dėl dviejų nusikalstamų veikų – vairavimo išgėrus ir pasipriešinimo policijos pareigūnams.

                      Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

KRIMINALINĖ SUVESTINĖ 

  Vagystės Kuršėnuose, Vairuotojų gatvėje, naktį, atplėšus lentas, iš 53-ejų metų moteriai priklausančio sandėliuko pagrobta  žoliapjovė AL-KO ir benzininis…