Pagrindinio stadiono rekonstrukcija vyksta sparčiai ir kokybiškai

Per pastaruosius metus Šiaulių rajone nuolat atnaujinamą sporto infrastruktūrą rajono sporto specialistai, entuziastai vertina kaip ypač sėkmingą.

Prieš kelerius metus atnaujintas Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos pastatas, šiemet Kairiuose itin vaizdingoje ir aktyvų laisvalaikį pamėgusių žmonių ypač lankomoje vietoje atidarytas universalus sporto aikštynas, atnaujinamos rajono mokyklų sporto aikštės. O šiuo metu ypač greitai ir sėkmingai rekonstruojamas pagrindinis, didžiausias Šiaulių rajono stadionas, esantis Daugėliuose.

Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis akcentavo, kad pagrindinio rajono stadiono atnaujinimas yra labai svarbus darbas, kurio daug metų laukė sporto bendruomenė.

„Metų pradžioje manėme, kad stadione šiemet bus tik dalis darbų padaryta, tačiau pavyko gauti papildomų lėšų iš Ekonomikos gaivinimo programos ir darbai žymiai paspartėjo. Džiaugiamės, kad konkursą laimėjo rimtas rangovas ir stadiono rekonstrukcijos darbai iš esmės bus pabaigti šiemet, o kitų metų pavasariui liks tik smulkūs darbai“, – akcentavo rajono Savivaldybės administracijos direktorius G. Karklelis.

Rekonstruojamame stadione vyko kartą per mėnesį organizuojamas vadybinis susirinkimas, kuriame rajono vadovai, rangovai, projektuotojai, techninės priežiūros specialistai, sporto atstovai apžiūrėjo atliktus darbus, vertino kokybę, tarėsi dėl būsimų darbų eiliškumo ir terminų.

Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas, kuruojantis sportą, Česlovas Greičius teigė, kad darbai atliekami kokybiškai, greitai, tačiau kitų metų vasarą futbolininkai dar negalės išeiti varžytis į geriausią ir didžiausią rajono futbolo aikštę, nes reikia laiko įsitvirtinti žolei, tačiau šalia yra universali sporto aikštė su dirbtine danga. Šioje aikštėje bus galima varžytis įvairių sporto šakų – tinklinio, krepšinio entuziastams.

Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, susitikęs su rangovais, Kuršėnų sporto mokyklos vadovais, džiaugėsi, kad pavyksta įgyvendinti ilgametę sportininkų svajonę rajonui turėti puikų stadioną.

Fizinio lavinimo mokytojas, sporto entuziastas, daugelio varžybų organizatorius Romualdas Juodis rajono savivaldybės vadovams sakė, jog išsipildžiusi sportininkų svajonė organizuoti varžybas puikiai įrengtame stadione.

„Anksčiau ruošiantis varžyboms vos ne visą dieną turėjai dirbti, kol susineši visą inventorių, o dabar užteks paspausti mygtuką – ir varžybos gali vykti. Tik pasvajoti galėjome kažkada apie elektroninę švieslentę, stadiono apšvietimą“, – sakė R. Juodis.

Rita ŽADEIKYTĖ

Mero padėjėja

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts