Padėkota geradariams iš Vokietijos 


Praėjusį savaitgalį Kuršėnuose surengtoje šventėje paminėtos Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 15-osios metinės bei padėkota geradariams iš Vokietijos Ingridai ir Zygfridui Logaliams, kurie dar gerokai iki įstojimo į ES ėmėsi padėti Kuršėnų miesto įstaigoms.


Į Kuršėnų miesto seniūnijos salę sugužėjo Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos, Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro, Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai, mokiniai ir mokytojai bei mažylių tėveliai.

Kol vaikai ruošėsi šventei, atvyko ir ilgai laukti svečiai. Beje, jie į Lietuvą ir į šventę atvyko ne tuščiomis rankomis.

Prieš atvykdami į šventę svečiai apsilankė Kuršėnų kūrybos namuose, kur įteikė piniginę paramą būreliui, kad šis galėtų įsigyti prietaisų. Buvo lankytasi Kuršėnų lopšelyj-darželyje ,,Eglutė”, kur įteikta 1900 eurų parama, už kuriuos nupirktos lovytės, čiužinukai, patalynė. Buvo įteikta ir 3000 eurų parama Kuršėnų ligoninei, įvairiems prietaisams įsigyti.

Svečiams savo programėles parodę vaikai buvo apdovanoti svečių atvežtais saldumynais, įteikti Vokietijoje išleisti plakatai, kuriuose „Jaunųjų europiečių“ organizacijos pagalbos maršrutai Lietuvoje, Lenkijoje.

Svečiai dovanų atvežė ir ką tik išleistą knygą apie organizacijos veiklą, kurioje nemažai nuotraukų ir iš paramos maršrutų Kuršėnuose bei pačių surinktą ir nukopijuotą visų straipsnių apie atvežtą labdarą į Kuršėnus rinkinį.

Knygos ir straipsnių rinkiniai įteikti Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos, Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“, Kuršėnų ligoninės atstovams, dalyvavusiems šventėje.

Svečių teikiama parama pasidžiaugę jų globojamų įstaigų vadovai neliko skolingi. Kuklios dovanėlės buvo įteiktos ir Logaliams.

Zygfridas Logalis susirinkusiems papasakojo apie teikiamą paramą, pasidalijo mintimis apie „Jaunųjų europiečių“ organizaciją, prisiminė savo apsilankymus Kuršėnuose, atvežtą labdarą.

Šventės Kuršėnuose išvakarės Logaliai apsilankė Seime, kur susitiko su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu. Seimo pirmininkas Z. Logaliui įteikė padėkos raštą.

Logaliai apsilankė ir pas Seimo Pirmininko pirmąją pavaduotoją Rimą Baškienę ir jai įteikė Vokietijoje išleistą knygą.

Šventės organizatorė Ada Grakauskienė mokyklų atstovams įteikė įvairių knygų apie Europos Sąjungą, balionų, vėliavėlių.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts