Padėka meno kolektyvų vadovams – išvyka į Latviją         

Už puikų pasirengimą 2018 metų dainų šventėje „Vardan tos…“ Vilniuje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, rajono Kultūros centro kolektyvų vadovai, veiklos organizatoriai ir darbo grupė buvo apdovanoti edukacine kelione į Latviją.

Išvykos dalyviai aplankė Jaunpilio pilį, kurioje dalyvavo teatralizuotoje ekskursijoje „Viduramžių vienuolių pasakojimai“. Visi kartu su vienuoliu Teodoru, meilės dainiumi Minezingeriu ir tarnaite Hilda turėjo galimybę tapti tikrais viduramžių herojais. Susipažinę su to meto papročiais, skambant senovinei muzikai, žvakių šviesoje, mėgavosi gardžiomis vaišėmis pilyje įrengtoje smuklėje.

Pabuvę Jaunpilio pilyje visi toliau keliavo į Latvijos sostinę – Rygą. Lydimi kelionės vadovo vaikštinėjo po žavingą Rygos senamiestį, kuris yra įtruktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Po pasivaikščiojimo laukė didžiausias siurprizas Latvijos nacionaliniame operos ir baleto teatre – kerintis baletas „Trys muškietininkai“, kurį pagal A. Diuma romaną sukūrė čekų kompozitorius J. Kucheris ir Kanados choreografas P. Chaimeris.

Vaiva MELVYDAITĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts