Padėjo apsikeisti nuomonėmis dėl planuojamos ūkinės veiklos 


Rajono savivaldybėje, dalyvaujant Šiaulių rajono merui Antanui Bezarui, mero pavaduotojui Česlovui Greičiui, Savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjai Vilijai Vaičekauskienei, Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjai Renatai Ulvydienei, susitiko Kurtuvėnų regioninio parko ir dviejų uždarųjų akcinių bendrovių – UAB „NTPV“ ir UAB „GIK projektai“ atstovai dėl Šiaulių rajone esančio Arvydiškės II smėlio telkinio naujo ploto naudojimo planuojamos ūkinės veiklos.

Susitikime Kurtuvėnų regioninį parką atstovavo direktorius Rimvydas Tamulaitis ir kraštotvarkininkas Darius Ramančionis.

Yra parengta planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo ataskaita. Numatoma teritorija yra  Savivaldybės teritorijoje (greta Kurtuvėnų regioninio parko, Girnikų kalno), todėl Savivaldybė ir suteikė galimybę apsikeisti nuomonėmis dėl poveikio aplinkai, leidimų šioje teritorijoje ūkinei veiklai. Susitikime akcentuota, kad dėl konkrečios galimybės užsiimti planuojama ūkine veikla sprendimus priims ne Savivaldybė ar Kurtuvėnų regioninis parkas.

Pagal Savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts