Orai 

Birželio 15-21 dienomis bus permainingi orai. Savaitgalį bus karšta ir tvanku, nors dangų dažnai dengs debesys, lynos, griaudės perkūnija. Nuo pirmadienio prasidės orų permainos. Įsivyraus lietuviškai vasarai būdingi orai.

Šiandien nuo pat ryto dangumi ritinėsis saulė, pūs silpnas vakarų vėjas. Po pietų Bubiuose ir Kairiuose debesų daugės, gali trumpai palynoti, tačiau kitose rajono vietose lietaus nesulauksime. Vyraus 18-24 laipsnių šiluma.

Šeštadienio naktį bus giedra ar mažai debesuota. Tik paryčiais kai kur debesų daugės, tačiau lietaus nesulauksime. Termometrai rodys 13-16 laipsnių šilumos. Dieną daug kur dangumi ritinėsis saulė. Po pietų debesų daugės, Bubių ir Kairių apylinkėse jų bus daugiau, tačiau lietaus sulauks nebent tik Kuršėnai. Vyraus 19-25 laipsnių šiluma.

Sekmadienio naktis debesuota su pragiedruliais arba apniukusi. Bus tvanku. Laikysis 17-20 laipsnių šiluma. Bubiuose jau paryčiais pradės lyti, kitur lietus, lydimas perkūnijos, pasirodys tik ryte. Lynos iki vidurdienio, o vėliau išsigiedrys ar bus debesuota su pragiedruliais. Termometrai rodys 20-28 laipsnius šilumos.

Pirmadienio naktis bus tvanki ir permaininga. Pirmąją nakties pusę bus giedra, vėliau debesų daugės, apsiniauks, daug kur pradės lynoti, trankytis perkūnija. Lis iki vėlyvos popietės, tačiau Kuršėnuose ir apylinkėse lietus su perkūnija pasirodys tik pavakare. Visą parą termometrai rodys nuo 17 iki 22 laipsnių šilumos.

Antradienio naktis giedra. Pučiant pietvakarių vėjui bus kiek gaiviau. Termometrai rodys 13-16 laipsnių šilumos. Ryte dangumi ritinėsis saulė, tačiau bus gaiviau. Apie pietus ims kauptis debesys, pradės lynoti. Daug kur lietus su protarpiais tęsis iki vėlaus vakaro. Oro temperatūra svyruos tarp 15-18 laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktis bus giedra, tačiau paryčiais pasirodys debesys. Trumpai, tačiau dažnai palynos, tik Bubiuose, kur lietus užtruks ilgiausiai, o kitur pradės lyti tik vidurdienį. Vakare išsigiedrys.. Pūs vakarų vėjas. Termometrai naktį rodys 13-14, o dieną 14-16 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktis bus giedra arba debesuota su pragiedruliais. Termometrai rodys 11-13 laipsnių šilumos. Rytas išauš apniukęs. Debesys neskubės sklaidytis ir dieną. Nuo vidurdienio Gruzdžiuose ir Kuršėnuose pradės lynoti. Bubius lietus pasieks tik pavakare, o Kairiai jo ir visai išvengs. Oro temperatūra svyruos tarp 15 ir 20 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktis bus apniukusi, lynos, o Kuršėnuose gali nugriaudėti ir perkūnija. Termometrai rodys apie 14 laipsnių šilumos.

Mėnulio fazė – Jaunatis. Trečiadienį, birželio 20 dieną, 13 valandą 50 minutės, stos Priešpilnis.

Lietūs iki Joninių sodiečiui į piniginę pinigus krauna, lietūs po šv. Jono juos atgal iš piniginės traukia.

Total
0
Dalinasi
Related Posts