Orai   

Rugsėjo 21-27 dienomis orai bus permainingi. Po staigaus šilumos pliupsnio oras pradės vėsti ir jau nuo sekmadienio labiau primins vėlyvą rudenį, o ne rugsėjo pabaigą. Padangėje dažnai sukiosis lietaus pritvinkę debesys. Keletą dienų lis visą parą be pertraukos, o termometrų stulpeliai nukris iki 8 laipsnių šilumos ir dieną, ir naktį.

Šiandien visą dieną dangumi ritinėsis saulė. Jau nuo ryto termometrų stulpeliai pradės sparčiai kilti į viršų. Termometrai rodys nuo 17 laipsnių šilumos ryte iki 26 laipsnių po pietų.

Šeštadienio nakties pradžia bus giedra ir tvanki. Termometrai rodys 20-21 laipsnį šilumos. Orų permainos prasidės artėjant rytui, kai temperatūra nukris iki 14-13 laipsnių šilumos. Dieną bus debesuota su pragiedruliais ar apniukę, trumpai, bet dažnai palynos. Kuršėnuose gali nugriaudėti ir perkūnija. Termometrai rodys 11-15 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktis bus debesuota, palynos. Termometrai rodys 9-10 laipsnių šilumos. Diena mažai kuo skirsis nuo nakties. Oras sušils vos iki 10-14 laipsnių šilumos.

Pirmadienio naktis bus giedra. Termometrai rodys vos 7-9 laipsnius šilumos. Diena bus debesuota su pragiedruliais ar apniukusi, dažnai palynos. Termometrai kils nuo 9 iki 14 laipsnių šilumos.

Antradienio naktis ir diena mažai kuo skirsis. Bus apniukę, pastoviai lis, Oro temperatūra ir naktį, ir dieną – 8-9 laipsniai šilumos.

Trečiadienio naktis bus debesuota arba apniukusi, trumpai palynos. Temperatūra nukris iki 8-9 laipsnių šilumos. Diena bus labai panaši į naktį. Oro temperatūra – nuo 8 iki 11 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktis bus apniukusi arba debesuota, lyti neturėtų. Termometrai rodys 7-9 laipsnius šilumos. Diena bus apniukusi ar debesuota su pragiedruliais, lietaus tikimybė maža. Jo neišvengs tik Kuršėnai. Temperatūra svyruos tarp 7-11 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktis bus debesuota su pragiedruliais. Oras atvės iki 6-8 laipsnių šilumos.

Mėnulio fazė – Priešpilnis. Antradienį, rugsėjo 25 dieną, 5 valandą 53 minutės, stos Pilnatis.

Rugsėjo griausmas pranašauja daug sniego žiemą ir jei gervės išskrenda iki Mykolinių (rugsėjo 29 dienos), šv. Kalėdos bus šiltos, o jei kirminai graužia obuolius, bus gili žiema.

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts