Nuotolinė konferencija „Skaičiaus Pi diena“

Kovo 15 dieną Kuršėnų Pavenčių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko Šiaulių apskrities mokinių ir matematikos bei informacinių technologijų mokytojų nuotolinė  konferencija „Skaičiaus Pi diena“.

Renginio pradžioje susirinkusius dalyvius  pasveikino Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Rasa Piežienė bei Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro  direktorė Janina Banienė. Žiniomis apie skaičių Pi dalijosi matematikos mokytoja Aina Mataitė ir informacinių technologijų mokytojas  Paulius Paulauskas.

Konferencijos metu buvo pristatyta 14 pranešimų. Mokiniai aptarė įdomybes apie skaičių Pi, skaičiavimo sistemas, kaip galima išmaniai ir kitaip  mokytis matematikos, kokie skaičiai vartojami lietuviškose mįslėse, pasakojo, kas yra greitis ir kokie jo matavimo prietaisai, aiškino, ar užteksime vandens vasarą . Taip pat konferencijos  dalyviai galėjo virtualiai pakeliauti po Lietuvą su skaičiumi Pi, spręsti senovinius uždavinius, stebėti, kaip vykdomi integruoti projektai su ,,Micro:bit‘u“.

Konferencijos pabaigoje Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro matematikos mokytojos ekspertės Rasytė Gedaminskienė bei Jelena Bagdonienė apibendrino nuveiktus darbus, aptarė dalyvių pranešimus, o mokytoja Aina Mataitė kvietė vėl susitikti kitais metais.

Kuršėnų Pavenčių mokyklos–daugiafunkcio centro

matematikos mokytoja Aina Mataitė,

lietuvių k. mokytoja Jovita Stočkienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts