Noreikių ir Sauginių bendruomenės keliavo į Zarasų rajoną

Ankstų rugsėjo 30 d. rytą, Šiaulių rajono Noreikių ir Sauginių bendruomenės išvyko į Zarasų kraštą. Pirmiausia nuvykome į Vajasiškio bendruomenę „Senuolių kaimas”. Apžiūrėjome kaimą, užkūrėme aukurą, po to dalyvavome nuotaikingoje bendruomenės edukacinėje programoje.

Pasistiprinę tradiciniais patiekalais pasukome į Antalieptę. Aplankėme Antalieptės vienuolyną, Šv. Kryžiaus bažnyčią ir rūsius, sustojome prie Antalieptės kalnų tipo hidroelektrinės. Aplankėme Dusetų miestelio dailės galeriją skulptūrų parką. Pakeliui pasisveikinome su ,,senuku” Stelmužės ąžuolu.

Toliau vykome į bendruomeninio verslo projektą – Šlyninkos malūną. Tai 300 metų veikiantis technikos paveldo statinys su autentiška įranga. Dalyvavome edukacinėje programoje, ragavome blynų iš razovų miltų. Vakarop aplankėme Zarasus, grožėjomės saulėlydžiu nuo 17 metrų aukščio apžvalgos rato.

Pavargę ir pilni įspūdžių grįžome namo.

Projektas „Mums jau 20“ finansuotas Šiaulių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis bei Noreikių ir Sauginių bendruomenių nuosavomis lėšomis.

Šiaulių rajono VVG informacija ir nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Bėk per Naujus!

Sausio 1 dieną, 10 valandą, mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai rinkosi aikštelėje prie Ginkūnų „TAU“ prekybos centro.…