Neblaivus vairuotojas Šiauliuose taranavo Aviacijos bazės užkardą

29 metų vyras, iš Šiaulių važiuodamas namo į Kėdainius, pasiklydo ir pataikė į Karinių oro pajėgų Aviacijos bazę. Apgadinęs įvažiavimo  į teritoriją užkardą, automobilis  „Citroen Xsara“ dideliu greičiu įlėkė į teritoriją, po to apsisuko ir iš jos išvažiavo. Paskui įsibrovėlį nusekę Karo policijos pareigūnai šalia Aerouosto gatvės pamatė minėtą automobilį stovintį. Vairuotojo jo salone  nebebuvo, tačiau buvo tuščias litrinis degtinės butelis.

Į įvykio vietą iškviesti Šiaulių apskrities policijos pareigūnai, apžiūrėdami paliktąjį „Citroen Xsara“, pastebėjo netoliese vaikščiojantį vyrą, kurio rankoje buvo lygiai toks pat degtinės butelis. Tai leido pareigūnams daryti prielaidą, kad čia, ko gero, ir bus automobilio vairuotojas. Vyras prisipažino vairavęs šią transporto priemonę, tačiau tikrintis girtumą atsisakė. Po kurio laiko jis vis dėlto pūstelėjo į alkoholio matuoklį, kuris parodė 2,11 prom. girtumą. Po 15 min. įprastai atliekamas dar vienas girtumo patikrinimas. Tada vyras vėl nebesutiko atlikti šios pocedūros. Tik praėjus dviem su puse valandos, kai  jis buvo nuvežtas į policijos komisariato patalpas, alkotesterio nebesibaidė ir jis parodė 1,63 prom.

Kadangi vyrui buvo nustatytas vidutinis girtumas, jam už vairavimą išgėrus pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vairuotojui nakvoti teko areštinėje. Jam – tai ne naujiena. Už įvairius nusikaltimus teistam vyrui čia nakvoti yra tekę ne kartą.

Šis aštrių pojūčių mėgėjas girtas prie automobilio vairo policijos pareigūnams buvo įkliuvęs ir prieš penketą metų. O šiuo metu jis dar įtariamas  su trimis draugeliais gegužės pradžioje Kėdainiuose, Kauno g., padegęs tiltą per Nevėžio upę. Už tai jam pradėtas ikiteisminis tyrimas už turto sugadinimą.

Vaizdas: https://youtu.be/VFyMLUPtLxo

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts