Naujoje šaudykloje aidėjo šūviai 


Normančių kaime (Kužių seniūnija) VŠĮ „Praktinio šaudymo centras“ įrengė tarptautinius standartus atitinkančią šaudyklą, kurioje surengtos pirmosios varžybos. Parungtyniauti, kas yra taikliausias, susirinko šauliai ne tik iš Lietuvos, bet ir Estijos, Latvijos, Baltarusijos ir Ukrainos.

Judita Skopienė, Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijos generalinė sekretorė ir VŠĮ „Praktinio šaudymo centras“ direktorė, pasidžiaugė naujai atidaryta šaudykla ir palinkėjo varžybų dalyviams gerai praleisti laiką.

Varžybų dalyvius pasveikino rajono meras Antanas Bezaras. Jis pažymėjo, jog gerai, kad Šiaulių rajone atsirado dar viena vieta, kurioje šaudymo mėgėjai gali gražiai praleisti laiką, patobulinti savo meistriškumą. Jis Juditai ir Aurimui Skopams už tarptautinių praktinio šaudymo varžybų organizavimą Šiaulių rajone įteikė padėkos raštą. Kiti Mero padėkos raštai skirti UAB „Juodaragis“ atstovui Mariui Gurskiui ir VŠĮ „Šūvio akademija“ direktoriui L. Veličkai.

Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijos (LPŠSF) viceprezidentas ir šių varžybų vyr. teisėjas Linas Karosas pažymėjo, jog šios varžybos yra sankcionuotos tarptautinės praktinio šaudymo sporto varžybos, kuriose šauliai turi įvykdyti dvylika pratimų atskirose šaunamo ginklo kategorijose. Sportininkams svarbu kuo greičiau ir taikliau atlikti šaudymo pratimą.

Visą dieną aidėjo šūviai, kurie vakare buvo suskaičiuoti ir įvardinti šių varžybų nugalėtojai: Arne Valge (Estija), Aušrinė Keršytė (Lietuva), Raul Õismaa (Estija), Vitalijus Stavcevas (Lietuva), Andrei Siuniakou (Baltarusija). Komandinėse varžybose geriausiai pasirodė Latvijos šaulių komanda.

Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacija (LPŠSF) – įsteigta 1998 metais, pelno nesiekianti sporto organizacija, išsilaikanti iš nario mokesčio ir paramos, Tarptautinės praktinio šaudymo sporto konfederacijos (IPSC) narė ir savo kompetencijos ribose koordinuoja ir populiarina praktinio šaudymo sporto veiklą Lietuvoje, organizuoja, vykdo ir sankcionuoja praktinio šaudymo varžybas Lietuvoje, kontroliuoja, kad sankcionuotos praktinio šaudymo varžybos vyktų tik pagal IPSC taisykles, organizuoja ir vykdo praktinio šaudymo sporto teisėjų kvalifikacijos kursus bei koordinuoja praktinio šaudymo teisėjų veiklą Lietuvoje, vienija Lietuvos praktinio šaudymo sportininkus, atstovauja, tenkina ir padeda įgyvendinti narių bendrus interesus.

Šiaulių rajono Savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Orai  

Balandžio 26-gegužės 2 dienomis orai labiau primins vasarą. Savaitgalį debesų bus daugiau, trumpai palynos, griaudės perkūnija, tačiau šiluma…