Migracijos skyrius iš policijos perėjo Migracijos departamento žinion

Nuo liepos 1 dienos Šiaulių apskrities policijos struktūroje neliko vieno padalinio – Migracijos skyriaus.

Ši tarnyba, kaip ir visos Lietuvos Migracijos padaliniai, perėjo į Migracijos departamento prie LR VRM priklausomybę, tapo pavaldi jam ir dabar vadinasi Migracijos departamento prie LR VRM Šiaulių skyriumi. Minėti pasikeitimai susiję su institucine migracijos funkcijų pertvarka, kuria siekiama racionalesnio žmogiškųjų ir finansinių išteklių valdymo.

Šiaulių apskrities policijos tarnyboje pastaruoju metu dirbo 35 darbuotojos. Vienos jų į kolektyvą buvo įsiliejusios tik prieš keletą metų, kitos pasakytų, kad čia praleido pusę ar dar didesnę dalį savo gyvenimo. Paskutinę jų darbo dieną policijos struktūroje Šiaulių AVPK viršininkas Ramūnas Sarapas ir pavaduotojas Marius Jablonskas rožių žiedais padėkojo darbuotojoms už nuoširdų ir sąžiningą darbą. Padėką lydėjo žodžiai, kad pokyčiai visuomet sukelia šiek tiek nerimo, nes ne visada žinome, kas bus, kaip bus. Tačiau naujovės ir pokyčiai mūsų gyvenime neišvengiami.

Gyventojai kol kas šių pokyčių nelabai pajus – jie bus aptarnaujami įprastose vietose ir įprastu laiku. Tačiau Migracijos departamentas kviečia piliečius, įmones, įstaigas bei organizacijas, prieš vykstant į pasirinktą migracijos tarnybos padalinį, pasitikrinti jo darbo laiką Migracijos departamento interneto svetainėje www.migracija.lt.

Gaila SMAGRIŪNIENĖ
Šiaulių AVPK atstovė spaudai

Total
0
Dalinasi
Related Posts