„Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“ šventė Voveriškiuose 

Trečius metus iš eilės birželio 1-ąją Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Voveriškių seniūnaitijoje vyko šventė „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“.

Birželio 1-ąją buvo pakviesta net 18 Voveriškių seniūnaitijos mažylių, gimusių nuo 2017 metų sausio 1 dienos iki 2017 metų gruodžio 31 dienos. Juos lydėjo gausus būrys vyresnių sesučių broliukų, mamyčių, tėvelių, senelių…

Šiemet į šventę atvykusiems vaikučiams buvo uždėtos simbolinės saldžios širdelės su užrašais „AČIŪ, KAD ESI“. Širdelių buvo pagaminta simboliškai 100 vienetų, išdalintos 87.  Šventės vedimas buvo patikėtas knygų, filmų personažams „Fėjai“, „Pepei“, „Pakalikui“. Personažus paruošė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Voveriškių struktūrinio padalinio teritorinio padalinio bibliotekininkė Inga Kerienė.

Kiekvienais metais yra keičiama šventės vieta, kolektyvai, dekoracijos. Kiekvienais metais į pagalbą organizuojant renginį skuba vietos įmonės, Voveriškių mokykla, Šiaulių rajono savivaldybė, vietos verslininkai, asociacija „Voveriškių bendruomenė“, o kartais prie šventės rėmimo prisideda ir vietiniai gyventojai. Pagrindinis šventės rėmėjas jau trečius metus yra Šiaulių rajono socialdemokratai.

Į šventę atvyko ir rajono meras Antanas Bezaras. Meras atvyko su dovanomis ir padėkos raštais. Didžiulis šakotis buvo skirtas susirinkusiems vaikučiams, o padėkos – Šiaulių kaimiškosios seniūnijos Voveriškių seniūnaitijos seniūnaitei ir šventės globėjai Ritai Cecervovei bei Šiaulių miesto šeimos ir jaunimo laisvalaikio centro „Penklinė“ šokių vadovei Ligitai Makarienei ir vokalo vadovei Gitanai Norvaišienei.

Mažieji gavo iš šventės globėjos ir mero rankų  „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“ spalvingus pažymėjimus ir simbolines rėmėjų dovanėles.

Bendradarbiaujant su Šiaulių miesto šeimos ir jaunimo laisvalaikio centro „Penklinė“ šokių ir vokalo vadovėmis į šventė atvyko net keturi skirtingo amžiaus vaikų kolektyvai su programa.

Voveriškių mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės „Voveriukai“ vaikučiai taip pat dovanojo susirinkusiems dainelių.

Į šventę atvyko ir Voveriškių mokyklos direktorė Albina Gudaitienė. Direktorė pasveikino vaikučius, jų artimuosius su pirmąja vasaros švente, papasakojo apie darželio grupes ir pakvietė visus norinčius tėvelius jų apžiūrėti.

Tėveliai, mamytės, seneliai, vaikučiai noriai dalyvavo žaidimuose, šoko, piešė, lankstė lėktuvėlius, pynė kasas, darėsi fotografijas su knygų, filmų personažais, ar tiesiog mėgavosi gražiu renginiu ir geru oru.

Visi norintys buvo pakviesti įsiamžinti bendroje „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“ šventės nuotraukoje.

Rita PETRAUSKAITĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts