Meras Antanas Bezaras susitiko su meškuitiškiais

Artėja tas metas, kada bus įgyvendintas investicinis projektas „Meškuičių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“. Spalio mėnesio pabaigoje statybininkai žada pabaigti visus darbus, tačiau meškuitiškiai kelia klausimus dėl kai kurių darbų atlikimo ir sprendimų. Pamatyti, kaip vykdomi baigiamieji darbai ir susitikti su gyventojais pas meškuitiškius atvyko Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras.
Meškuičių seniūnijos seniūnė Jolanta Baškienė aprodė projekto numatytus atliktus darbus ir atnaujintą viešąją infrastruktūrą. Pagražėjo ne tik Meškuičių miestelio centrinė dalis, bet ir parkas.
Susitikime su gyventojais seniūnė Jolanta Baškienė akcentavo, kad artėja projekto pabaiga, rangovai iki spalio 26 dienos turi priduoti objektą, tačiau yra dar nemažai trūkumų.

„Esame atsakingi, kad tai, ką daro mūsų miesteliui, būtų tikrai padaryta viskas iki galo,“ — kalbėjo seniūnė Jolanta Baškienė ir pasidžiaugė, kad žmonės nėra abejingi ir atėjo į susirinkimą pasitarti, išsakyti rūpimas problemas.
Gyventojai kėlė klausimus dėl dalies Šiaulių gatvės šaligatvio, dėl žalųjų atliekų surinkimo, dėl rūšiuojamų atliekų konteinerių, dėl nereguliaraus Joniškio autobusų parko vykdomų maršrutų autobusų grafiko ir kt.
Meškuitiškis Vidmantas Bujus pasidžiaugė, jog miestelis puošiasi, tvarkosi, bet projekto kai kurie sprendimai kelia rūpestį – susiaurėjo kai kurios gatvės ir būna problematiška sunkiai technikai pravažiuoti.
Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras pasidžiaugė, jog nuo pat pradžių meškuitiškiai viską spendė draugiškai, kartu pasitardavo ir diskutuodavo. Išsakytas problemas meras padės išspręsti.
Susirinkimo pabaigoje meras Antanas Bezaras pakvietė meškuitiškius atvykti šeštadienį į Kuršėnus, kur vyks rudens gėrybių mugė – jomarkas, bus plati meninė programa.

Zigmas Ripinskis

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Edukacija ,,Duonos kelias“

Kuršėnų Pavenčių  mokyklos specialiojo ugdymo klasės mokiniai lankėsi Žaliūkų malūnininko sodyboje, kur dalyvavo edukacijoje “Duonos kelias”. Kuršėnų Pavenčių…