Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (rugsėjo 21-27 dienomis)    

Vakar, ketvirtadienį, 2 valandą 51 minutė, Mėnulis perėjo į Vandenio ženklą, o 3 valandą 55 minutės jis pasiekė Apogėjų – labiausiai nuo Žemės nutolusį tašką. Todėl ir šiandien jūs vis dar galėsite save lepinti plaukų ir grožio kaukėmis, regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, bus geras laikotarpis plauti ir dažyti plaukus. Tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, šiomis dienomis patogesnis sausas dulkių valymas, galėsite skinti vaisius saugojimui, sėti ir sodinti gėles, ravėti piktžoles, tačiau nepatartina laistyti gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų.

Šeštadienį, 15 valandą 26 minutės, Mėnulis paliks Vandenio ženklą ir pereis į Žuvų ženklą, todėl bus dar galima save lepinti plaukų ir grožio kaukėmis, regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, tačiau nepatartina kirpti plaukų, nes gali atsirasti pleiskanų, bus sunku juos sušukuoti. Šiomis dienomis bus tinkamas laikotarpis pjauti žolei, sodinti lapines daržoves, laistyti gėles, tačiau neoatariama skinti vaisių saugojimui, nes jie sunkiai išsilaikys.

Antradienį, 2 valandą 3 minutės, Mėnulis pereis į Avino ženklą, o po trijų valandų ir 50 minučių stos Pilnatis, todėl šią dieną nepatartina imtis jokių sveikatos ir grožio procedūrų. Tačiau jau nuo trečiadienio bus tinkamas laikas lankytis pas gydytojus, daryti operacijas, veiksmingai lieknėti ir valyti kūną, atlikti kosmetines procedūras, plauti plaukus. Namuose ir sode antradienis bus tinkama diena tręšimui, bus galima skinti vaisius saugojimui, užšaldymui ir konservavimui, tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, o patogesnis bus sausas dulkių valymas. Trečiadienį be šių darbų dar galėsite atlikti smulkius remonto darbus, valyti lankus, ravėti piktžoles,

Ketvirtadienį, 10 valandą 15 minučių, Mėnulis bus jau Jaučio ženkle, todėl bus tinkamas laikas lankytis pas gydytojus, daryti operacijas, veiksmingai lieknėti ir valyti kūną, atlikti kosmetines procedūras, tačiau bus nepalankios dienos apsilankymams pas dantistą. Galėsite sėti ir sodinti bei konservuoti šakniavaisius, skinti vaisius saugojimui, atlikti smulkius remonto darbus, skalbti drabužius ar valyti iš jų dėmes.

Total
0
Dalinasi
Related Posts