Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (liepos 5-12 dienomis) 

Šiandien, 7 valandą 49 minutės, Mėnulis pereis į Avino ženklą, todėl ir toliau galėsite mėgautis veiksmingomis lieknėjimo ir kūno valymo, odos ir plaukų priežiūros bei kosmetinėmis procedūromis, skirti laiko operacijoms ir gydymui, plaukų plovimui. Bus tinkamas laikotarpis skalbti ir valyti dėmes, valyti langams, tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, patogus sausas dulkių valymas, smulkiems remonto darbams, skinti ir konservuoti vaisius, ravėti piktžolėms.

Šeštadienį, 15 valandą 50 minučių, Mėnulis paliks Avino ženklą ir pereis į Jaučio ženklą. Ir toliau galėsite mėgautis veiksmingomis lieknėjimo ir kūno valymo, odos ir plaukų priežiūros bei kosmetinėmis procedūromis, skirti laiko operacijoms ir gydymui, tačiau nepatartina lankytis pas odontologą. Bus tinkamas laikotarpis skalbti ir valyti dėmes, valyti langams, sėti, sodinti ar konservuoti šakniavaisius.

tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, patogus sausas dulkių valymas, smulkiems remonto darbams, skinti ir konservuoti vaisius, ravėti piktžolėms.

Pirmadienį, 19 valandą 58 minutės, Mėnulis atsidurs Dvynių ženkle, todėl nuo antradienio ir toliau galėsite mėgautis veiksmingomis lieknėjimo ir kūno valymo, odos ir plaukų priežiūros bei kosmetinėmis procedūromis, skirti laiko operacijoms ir gydymui, plaukų plovimui, apsilankymui pas odontologą. Bus tinkamas laikotarpis skalbti ir valyti dėmes, valyti langams, tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, patogus sausas dulkių valymas, smulkiems remonto darbams, tačiau negalima laistyti gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų.

Trečiadienį, 20 valandą 59 minutės, Mėnulis pereis į Vėžio ženklą, todėl vis dar galėsite mėgautis veiksmingomis lieknėjimo ir kūno valymo, odos ir plaukų priežiūros bei kosmetinėmis procedūromis, skirti laiko operacijoms ir gydymui. Nuo trečiadienio vėlaus vakaro geras laikotarpis pjauti žolei, laistyti gėlėms, skalbti ir valyti dėmes.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts