Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (liepos 20-26 dienomis)    

Šiandien, 4 valandą 13 minučių, Mėnulis perėjo į Skorpiono ženklą, todėl ir toliau galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejumi, pasidaryti grožio kaukes, tačiau kol Mėnulis bus Skorpiono ženkle jokiu būdu nekirpkite plaukų. Šios dienos bus tinkamos žolės pjovimui, gėlių, ypač kambarinių ir balkoninių, laistymui, lapinių daržovių sodinimui.

Sekmadienį, 13 valandą 12 minučių, pereis į Šaulio ženklą. Ir toliau galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejumi, pasidaryti grožio kaukes, geras laikotarpis plauti plaukus. Šiomis dienomis bus tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, patogus sausas dulkių valymas, skinti ir konservuoti vaisiams.

Trečiadienį, 0 valandų 48 minutės, Mėnulis paliks Šaulio ženklą ir pereis į Ožiaragio ženklą, ir tai bus paskutinės dienos kai dar galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejumi, pasidaryti grožio kaukes, o taip pat bus tinkamas laikotarpis kojų ir rankų nagų priežiūrai. Taip pat bus galima rauti ir konservuoti šakniavaisines daržoves, skinti ir konservuoti vaisius.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts