Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (gruodžio 14-20 dienomis)

Vakar, 14 valandą 39  minutės, Mėnulis atsidurė Žuvų ženkle. Ir toliau tinkams laikas regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejumi, plaukų ir grožio kaukių veikimui, laistyti ir drėkinti kambarines gėles, vazonėliuose sėti ar sodinti lapines daržoves, tačiau šiomis dienomis nepatartina kirpti plaukų, nes gali atsirasti pleiskanų, perrinkinėti saugojimui paliktų daržovių,

Sekmadienį, 2 valandą 44 minutės, Mėnulis pereis į Avino ženklą, todėl bus ramus laikotarpis, kurio metu galėsite tęsti pradėtas grožio procedūras, nes ir toliau tinkams laikas regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejumi, plaukų ir grožio kaukių veikimui, bus ypač palankus laikotarpis plauti plaukus. Tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, o tvarkant namus bus geriausias sausas dulkių valymas, galima perrinkti saugomus vaisius ar daržoves.

Antradienį, 11 valandą 37 minutės, Mėnulis pereis į Jaučio ženklą. Vis dar tęsis ramus laikotarpis.  Bus toliau tinkams laikas regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejumi, plaukų ir grožio kaukių veikimui, dažyti plaukus, tačiau bus nepalankios dienos apsilankymams pas dantistą, tačiau šiomis dienomis dar galėsite papildyti savo atsargas žiemai ir užkonservuoti saugomas daržoves, perrinkti saugomus vaisius.

Ketvirtadienį, 16 valandą 44 minutės, Mėnulis bus jau Dvynių ženkle, tačiau jokių permainų kol kas nebus, nors Mėnulis artės prie Pilnaties. Jūs ir toliau galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, bus tinkamas laikas plaukų ir grožio kaukių veikimui, dažyti plaukus, tačiau bus nepalankios dienos apsilankymams pas dantistą. Šiandien dar galėsite papildyti savo atsargas žiemai ir užkonservuoti saugomas daržoves, perrinkti saugomus vaisius.

Total
0
Dalinasi
Related Posts