Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (birželio 22-28 dienomis)    

Šiandien, 22 valandą 10 minučių, Mėnulis pereis į Skorpiono ženklą, todėl visą dieną vis dar bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažui su aliejais, darytis plaukų ir grožio kaukėms, plaukų plovimui ir dažymui, šienavimui, augalų persodinimui. Tačiau jau nuo rytojaus bus tinkamas laikas tik regeneracijos ir stiprinimo masažui su aliejais, darytis plaukų ir grožio kaukėms, tačiau nepatartina kirptis plaukų. Galėsite laistyti gėles, pjauti žolę, sėti ir sodinti lapines daržoves.

Pirmadienį, 7 valandą 29 minutės, Mėnulis atsidurs Šaulio ženkle. Ir toliau bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažui su aliejais, darytis plaukų ir grožio kaukėms, plauti plaukus, galėsite daugiau laiko skirti sausam dulkių valymui, ilgesniam namų vėdinimui.

Trečiadienį, 18 valandų 52 minutės, Mėnulis pereis į Ožiaragio ženklą, tačiau jau kitą dieną, ketvirtadienį, stos Pilnatis, todėl tą dieną tegalėsite skirti tik kojų ir rankų nagų priežiūrai bei augalus tręšti dirbtinėmis ir natūraliomis trąšomis.

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts