Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (balandžio 20-26 dienomis)   

 Šiandien, 17 valandą 27 minutės, Mėnulis iš Dvynių ženklo pereis į Vėžio ženklą, todėl ir toliau bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejais, plaukų plovimui ir dažymui, grožio kaukių procedūroms, ilgesniam namų vėdinimui, tačiau netinkamas laikas laistyti gėlėms, nes gali atsirasti kenkėjų. Nuo šeštadienio galėsite mėgautis tik regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais ir grožio kaukių procedūromis, tačiau geras laikas žolės pjovimui, gėlių laistymui, sėti ir sodinti lapines daržoves.

Sekmadienio vakare, 20 valandų 9 minutės, Mėnulis pereis į Liūto ženklą. Bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejais, plaukų plovimui ir kirpimui, grožio kaukių procedūroms. Pirmadienį ir antradienį geras laikas pirmąkart kirpti plaukus kūdikiams, tinkamas laikas ilgesniam namų vėdinimui, ravėti piktžolėms, sėti ir sodinti vaisinius augalus, tačiau jokiu būti netręškite augalų cheminėmis trąšomis, nes augalai išdžius.

Antradienį, 23 valandos 40 minučių, Mėnulis atsidurs Mergelės ženkle, todėl nuo trečiadienio ir toliau bus galima mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, grožio kaukių procedūromis, tinkamas laikas plaukų kirpimui arba pasidaryti ilgalaikę šukuoseną, sodo darbams, augalų sodinimui ir persodinimui.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts