Medikai rinkosi į kalėdinį vakarą

„Šiaulių rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro“ medikai susirinko į kalėdinį vakarą, kuriame pasidžiaugta nuveiktais darbais, suteiktomis paslaugomis, kurios taip reikalingos rajono gyventojams.

Centro direktorė Vilma Plaušinaitienė trumpai apžvelgė centro veiklą per 2018 metus, padėkojo medikams už nelengvą jų triūsą. Padėkos buvo įteiktos grupei centro medikų.

Rajono meras Antanas Bezaras dėkodamas medikams pažymėjo, jog jų ir savivaldybės bendros pastangos gerinant gyventojų sveikatos apsaugą rajone neliko nepastebėtos. Sveikatos apsaugos ministerija už sveikatos stiprinimo iniciatyvas „Auksinę krivūlę“ paskyrė būtent Šiaulių rajonui.

Rajono meras padėkas už kilnų ir pasiaukojantį darbą, profesionalumą, rūpestingumą, dėmesingumą ir meilę žmonėms bei nuoširdų bendradarbiavimą su kolegomis įteikė bendrosios praktikos-šeimos gydytojai Vidai Rupeikienei, vaikų ligų gydytojai Elenai Šaulienei, Odontologijos skyriaus burnos higienistei Vilmai Lidienei. Už atsakingą, nuoširdų ir sąžiningą darbą padėka įteikta ir  Odontologijos skyriaus darbuotojai Nidai Kirkutienei.

Kalėdiniame vakare skambėjo muzika, pasikeista dovanomis, nuoširdumu bei palinkėjimais.

Zigmas RIPINSKIS

Total
0
Dalinasi
Related Posts