Mažojo futbolo pirmenybėse pokyčiai tarp lyderių 

2018 metų Šiaulių rajono vyrų mažojo futbolo 5X5 pirmenybėse sužaistos ketvirtojo ir penktojo turų rungtynės.

Nugalėjo lyderiai

Ketvirtojo turo varžybose susitiko Kuršėnų FK „Venta“ ir Kuršėnų SK „Kuršėnai“ bei Daugėlių „Flamingas“ ir Paežerių „Paežeriai“.

Pirmiejiį aikštelę išbėgo Kuršėnų FK „Venta“ ir Kuršėnų SK „Kuršėnai“. Rungtynes rezultatu 17:1 laimėjo Kuršėnų FK „Venta“ futbolininkai.

Nugalėtojams po šešis įvarčius pelnė Arūnas Markutis ir Valdemaras Palubinskas, po du įmušė Mindaugas Jonušas ir Vidmantas Deksnys, vieną įvartį įmušė Artūras Vestartas. Vienintelį atsakomąjį įvartį įmušęs Kajus Orlovas išgelbėjo savo komandą nuo pralaimėjimo „sausu“ rezultatu.

Daugėlių „Flamingo“ ir Paežerių „Paežerių“ rungtynės baigėsi Paežerių „Paežerių“ futbolininkų pergale rezultatu 10:5.

„Paežerių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Aivaras Rugenis, pelnęs penkis įvarčius. Tris įvarčius prie pergalės pridėjo Nerius Bielskis. Po įvartį į priešininkų vartus įmušė Gediminas Kybartas ir Povilas Mickevičius.

Pralaimėjusioje komandoje du įvarčius pelnė Justas Jakavickas, po vieną – Laimonas Gustys, Laurynas Vitkevičius, Mindaugas Barista.

Patyrė du pralaimėjimus

Penktojo turo varžybose du kartus į aikštelę išbėgo Kuršėnų „>47 SM“ komanda. Pirmosios rungtynėse jie žaidė su Kuršėnų FK „Venta“, o antrosiose – su Daugėlių „Flamingu“. Tačiau abiejose rungtynėse patyrė skaudžius pralaimėjimus.

Kuršėnų FK „Venta“ ir Kuršėnų „>47 SM“ susitikimas baigėsi FK „Venta“ pergale rezultatu 14:9.

FK „Venta“ komandoje rezultatyviausiai žaidė V. Palubinskas, pelnęs penkis įvarčius, ir Mantas Kazlauskas, įmušęs keturis įvarčius. Du įvarčius prie pergalės pridėjo Eimantas Dambrauskas, po vieną – Airidas Jocas, M. Jonušas ir A. Vestartas.

Kuršėnų „>47 SM“ komandoje tris įvarčius pelnė Kęstutis Eizintas, po du – Valdemaras Mitkus ir Artūras Ankudinovas, po vieną – Arnas Lukošaitis ir Juozas Staponkus.

Antrosiose rungtynėse Kuršėnų „>47 SM“ susitiko su Daugėlių „Flamingu“ ir pralaimėjo rezultatu 12:6.

Daugėlių „Flamingo“ komandoje L. Gustys įmušė keturis, o M. Cikanavičius – tris įvarčius. Du kartus Kuršėnų „>47 SM“ vartininką nuginklavo Gediminas Barista, o po vieną įvartį pelnė Marius Linga, L. Vitkevičius ir M. Barista.

Kuršėnų „>47 SM“ komandoje tris įvarčius įmušė A. Ankudinovas, po vieną – Alvydas Tilenis, J. Staponkus ir K. Eizintas.

Permainos geriausių žaidėjų trejetuke ir turnyrinėje lentelėje

Po keturių turų rezultatyviausis pirmenybių žaidėju buvo N. Bielskis, kuris nuo pirmenybių pradžios buvo įmušęs 14 įvarčių. Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke buvo dar vienas „Paežerių“ žaidėjas – A. Rugenis ir V. Palubinskas iš FK „Venta“, pelnę po 10 įvarčių.

Komandinėje įskaitoje pirmąją ir antrąją vietas, surinkę po 9 taškus, dalijosi FK „Venta“ ir Paežerių „Paežeriai“. Trečiąją-ketvirtąją vietas, surinkę po tris taškus dalijosi Kuršėnų „>47 SM“ ir Daugėlių „Flamingas“. Kuršėnų SK „Kuršėnai“neturėdami nė vieno taško buvo penkti.

Po penktojo turo rungtynių įvyko permainos ir geriausių žaidėjų trejetuke ir turnyrinėje lentelėje.

Geriausiųjų žaidėjų trejetuko lyderiu tapo V. Palubinskas iš FK „Venta“, įmušęs 15 įvarčių. Į antrąją vietą iš pirmosios nukrito „Paežerių“ komandos žaidėjas N. Bielskis, kurio sąskaitoje 14 įvarčių. Į trečiąją poziciją su 12 įmuštų įvarčių pakilo Mantas Kazlauskas.

Turnyrinės lentelė vienvaldžiais lyderiais tapo FK „Venta“ komanda (12 taškų). Antrojoje vietoje su 10 taškų Paežerių „Paežeriai“. Trečiojoje vietoje konkurentų „atsikratę“ Daugėlių „Flamingo“ futbolininkai (6 taškai). Kuršėnų „>47 SM“ su trimis taškais ketvirti, o penktojoje vietoje, pralaimėję visas rungtynes, Kuršėnų SK „Kuršėnai“ futbolininkai, kurių sąskaitoje nė vieno taško.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts