Lietuvos savivaldybių konferencijoje kalbėta apie aktualijas

Rajono meras Antanas Bezaras, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis ir direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšienė dalyvavo nuotoliniu būdu rengiamoje Lietuvos savivaldybių tiesioginėje vaizdo konferencijoje su Vidaus reikalų, Žemės ūkio, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų atstovais. Konferencijoje buvo aptarti aktualiausi šiuo metu klausimai, susiję su karantinu.

Konferenciją moderavęs vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius savivaldybes plačiau informavo apie naujausius pasikeitimus, susijusius su karantinu. Žemės ūkio ministro patarėja Giedrė Pupšytė pristatė savivaldybėms apie galimybę prekiauti sėklomis, sodinukais ir trąšomis. Akcentuota, kad tokia prekyba leidžiama, bet būtina paisyti visų karantino sąlygų. Tai turi vykti lauke, žmonės turi laikytis saugaus atstumo ir būtinos higienos, nesibūriuoti.

Sveikatos apsaugos viceministrė Kristina Garuolienė kalbėjo apie tyrimus dėl koronaviruso globos ir slaugos įstaigose. UAB INVEGA vadovas Kęstutis Motiejūnas pristatė finansines priemones verslui.

Rita ŽADEIKYTĖ

Rajono mero padėjėja

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts