“Lietuva be suvereniteto – Lietuva be ateities”

Mano kartos žmonės prisimena šį gana atsargų Gorbačiovo laikų pirmųjų mitingų šūkį. Europoje vykstantys sąmonėjimo procesai vėl skatina tautas šį šūkį prisiminti. “Brexitas” parodė, kad ES globalistai, bankai ir transatlantinių monopolijų monstrai valstybių nepriklausomybes ryja kaip kokią cukraus vatą ar popkornus, mėgaudamiesi kinofilmu apie senosios Europos saulėlydį.
Visiškai nesistebiu, kodėl mūsų žmonės nebesugeba išeiti į gatves. Jie nebeformuluoja idėjų, nebsuvokia patys savęs bendruomenėje. Žmogus nebeformuluoja aukštesnių tikslų už asmeninį jo gerbūvį ir iliuzinį saugumą. Stručio filosofija.
O idėja tiesiog tvyro ore, tik mūsų supuvęs politinis antstatas, kaip kokia grybo sukirmijusi kepurė, sykiu su tokia pačia supuvusia žiniasklaida, žmogų laiko mulkiu visiškoje tamsoje.
Na, gal kas skaitėte šiandien Delfi, žiūrėjote LRT ar kitus mainstreemo žiniasklaidos šaltinius? Ar sužinojote ką nors apie T. May programinę kalbą, apie sekmadienio rinkimus Italijoje, apie Vengriją, Lenkiją ir Austriją, apie euroskeptikų demonstracijas Italijoje? Nieko. Visiškai nieko. Gyvename lyg sovietinės informacinės blokados laikais euromarksistų – neoliberalų demagogijos burbule.
O procesai Europoje vyksta pasiutusiu greičiu, ir eurobiurokratus jau apima panika panaši į agoniją. J.K. EU biurokratus derybininkus šiandien pasiuntė labai toli šieno ravėti. Italija – trečioji ES ekonomikoje galia, tą procedūrą atliks sekmadienį. Bręsta bendra idėja – visuotinis ES piliečių referendumas paleisti ES biurokratiją ir visą arogantišką ES biurokratų antstatą amžinų nemokamų atostogų. Savo snukelį parodė, supratom su kuo turime reikalų. Gana.
Taigi ir siūlau į Kovo 11-osios mitingą išeiti su plakatais – “Gana!”, “Lietuva – suvereni valstybė”, arba senus amžinus šūkius – “Už jūsų ir mūsų laisvę” (1863 sukilimo šūkis), “Laisvę Lietuvai”. Kam tokie šūkiai nepatiks, tas ir yra Lietuvos priešas.”

Liudvikas Jakimavičius

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pagalbos prašymas

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai, atliekantys ikiteisminį tyrimą dėl dingusios be žinios 52 metų…