Kūrybos namuose svečiavosi Šiaulių jaunieji gamtininkai  

Jau kelinti metai vyksta bendradarbiavimas tarp Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro ir Kuršėnų kūrybos namų gamtininkų būrelio mokinių. Šiais metais Šiaulių gamtininkai pasiūlė bendradarbiauti jiems rengiant ir vykdant vaikų neformaliojo švietimo projektą „Mano mokytojas – gyvūnas“. Šiaulių miesto  gamtininkai įsipareigojo atvykti pas mus  su edukacinėmis veiklomis: kaniterapijos (arba jaunųjų vedlių-kinologų) bei emocinio-jutiminio bendravimo (su triušiais arba katėmis).

Ruošiantis minėti Pasaulinę gyvūnų globos dieną, šiauliečiai gamtininkai, kartu su vadovėmis bei augintiniais (šunimis ir katinais), atvyko į Kūrybos namus, kur jų laukė didelis būrys mokinių iš visų būrelių. Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Kūrybos namų  direktorė Nijolė Pocienė. Šiaulių jaunųjų gamtininkų  centro bendruomenės sveikinimą ir nuostabų suvenyrą – šuniuką – šeimininkams perdavė  jaunųjų vedlių-kinologų būrelio mokytoja.

Tuoj po sveikinimų prasidėjo veiklos, kurios labai sužavėjo ir sudomino vaikus. Mokytojos  su savo ugdytiniais organizavo veiklas, ugdančias mokinių emocinį bei fizinį sveikatingumą, pasitelkiant naminius gyvūnus (5 šunys ir 2 katinai).

Renginys užtruko ilgiau nei planuota, vaikai patyrė gerų emocijų, sužinojo apie naminių gyvūnų ypatumus. Rudeniškai ir šventiškai papuoštame  kabinete kartu gėrė arbatą, vaišinosi sausainiais, obuolių pyragu.

Į renginį buvo kviečiami ir tėveliai, kurių susirinko nemažai. Tuo pačiu Kūrybos namuose buvo įkurtas „Šeimų klubas“, kurio tikslas burti bendruomenę prasmingiems užsiėmimams.

Rasa POŠKIENĖ

mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts